Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vásárlás milyet, hol,...

Robogó vásárlás milyet, hol, mennyiért?

Figyelt kérdés

Megfordult bennem, hogy vennék egy robogót eddig még soha nem motoroztam, 18 éves vagyok van Bkat. jogosítványom.


Suliba járni ide oda gondoltam, de nem tudom mennyibe kerülne például fenntartani, mennyit kell bele tankolni, és milyen biztosítást kell rá kötni?


Esetleg mutathatnátok szóba jöhető modelleket köszönöm a segítséget!



2012. szept. 11. 17:42
 1/3 Beviktor válasza:
A helyedben váltósat vennék, nem azért mert a robogó szar, ha nem a váltóson meg tudsz tanulni motorozni és, ha pedig nagyon a robogó akkor ne kínait pl.:cpi
2012. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rá fordítható keret kérdés, mert elég tág árkategóriában vannak robogók. Egyébként ha nem motorozni, hanem csak közlekedni kell akkor jó a robogó, de ha a motorozás élménye is érdekel akkor én is váltósat ajánlanék. amúgy egy robogó 2-3 liter körül eszik. Egy Simson sem eszik 3 liternél többet. Ez az egy váltós motor amiről van tapasztalatom, de persze vannak újabbak is.

[link]

[link]

Ezeknek a fogyasztását nem tudom, de erősebbek mint egy robogó vagy Simson és már 120ezer forint körül lehet kapni, sőt DT-t olcsóbban is és ezek is 50-es gépek.

2012. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem rosszak, amit az előző belinkelt, de ha robogót keresel, akkor Yamaha Aeroxot, vagy Aprilia SR-t vegyél, 150e-ért már lehet kapni jókat (használtan persze), kis alakitással mennek 100 km/h-val, jól gyorsulnak, emelett nem esznek többet 3, 3,5 liternél.Fenntartani nem nagyon drága, olcsóbb sokkal, mint egy autót.
2012. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!