Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásakor...

Használt autó vásárlásakor mit kell megnézni? Minél újabb évjárat, annál jobb? Vagy a km?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt elég nehéz lenne így leírni. A lényeg, hogy ne vegyél szart :)
2012. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt itt kérdezed, akkor inkább vigyél magaddal egy szerelőt (kis pénzért boldogan elmennek veled) vagy vásárlás előtt vitesd be egy szervízbe átvizsgálásra. Amit ne nézz : km óra állás, ugyanis az annyit mutat, amennyit akarnak , hogy mutasson.
2012. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állapot. Minden más lényegtelen.
2012. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pagan ***** válasza:
a kor nem szempont:lehet egy autó 5 évesen lelakott,és lehet 20 éves újszerű,én az utóbbit választottam és nem bántam meg,a rohadásokat érdemes keresni,nézd meg az alját meg az íveket elsősorban,a motor az necces,ha nagyon szar azt észre lehet venni laikusként is,de ahogy írták már jobb vinni egy olyan embert aki konyít hozzá
2012. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az évjáratot és a km óra állását kell nézni, hanem az általános állapotot (motor, futómű, fékek, belső tér ) illetve az esetleges szerviz dokumentációt. Olajcsere, vezérlés csere stb... Mindez nagyon fontos.


Alapvetően inkább magánszemélyek autóit érdemes megnézni. Ott nagyobb eséllyel találsz megkímélt példányt.


Ja, és ne a listakezdők közül válogass!! 2000-es évjáratú Vw Golfot például lehet kapni 880 000ft-ért és 1 300 000ft-ért is. Olcsó húsnak pedig többnyire híg a leve...

2012. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan évjáratú autót vesz, amilyet akar, a km pedig legtöbbször hátra van tekerve, igy nem ér semmit, de egyébként egy valós 300,000 km-t futott autó is lehet tökéketes állapotú és egy 100,000-et futott is lehet egy nagy rakás sz@r. Ahogy előttem is irták, az állapot a fontos.
2012. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!