Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megvenném ezt a motort...

Ha megvenném ezt a motort akkor ez gyárilag 90 km/h val menne? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

(nem veszem meg ez csak elméleti kérdés )

itt van ez a 49 cm3 robogó ott van ,hogy Robogó max. sebessége: 90 km/h most akkor ezekben nincs fojtás vagy mi ? akkor ezek szerint egy gazdag apuci ,anyuci megveheti a 14 éves fiának és 90 el száguldozhat az utakon?

[link]

aki válaszol nekem annak köszönöm


2012. szept. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
de, benne van a fojtás(ok), csak ha azokat kiveszik akkor megy (menne) 90-el, de az 80-nál többel nem megy gyárilag
2012. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, hallod 40-el próbálj meg közlekedni, haveromnak combcsontja, nekem egy ujjam bánta. Úgyhogy és még én voltam a hibás, mert 'száguldottam'. (Ugyanis 'mindig a motoros száguld'....) Najó, de te nem is ezt kérdezed, persze elnézést, szóval igen ez tényleg ennyit tud, de nem is fog téged feltartani... Amúgy használt 50-es speedek mennek 100-at is, na bumm. És azokat kapni 100k-ért. Én 110-ért vettem a motorom, saját pénzből, éveken át félreraktam, vateráztam stb, összejött, apucianyuci azt mondta, ha motorozni akarok ők nem támogatnak. Így születésnapomra pénzt kértem, le tettem a jogsim, megvettem a motoromat, ami 90-el megy, és ennyi.


Egyébként szerintem van benne fojtás, csak kikapják az üzletben. (Vagy kiég magától.) De egy Simson is megy 70-et. Sőt egy Babetta is tudja az 50-et.


De igen ezek szerinte akár még a gazdag ősök beszerezhetnek neki egy ilyet, sőt még a tuningot is fizetik neki, stb., aztán kiengedik 0 gyakorlattal, és hajrá törje össze magát.


Na, arról nem is mondok semmit, hogy a 14 éves srácoknak van 125-ös mocijuk is, ami azért tényleg gazdak szülőkre utal. Nameg hülyékre.


14/F

2012. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok: Ja, és papíron elvileg csak 40-et megy. Ez csak azért van, mert ugye ők is eladni akarják a motort:)
2012. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem száguldozhat 90-nel, mert a korlátozás mopedre 45 km/óra lakott területen kívül is.

Ez kb olyan kérdés, mintha azt írnád, hogy a mai autók mind bírnak 200-zal menni, ezek szerint egy gazdag apuci-anyuci megveszi a 17 évesnek a kocsit és 200-zal fog száguldozni...

2012. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem teljesen, ugyanis a 90 km/ó a 40-hez nem úgy viszonyul (veszélyességileg, és érzésileg) mint a 130 a 200-hoz. Tehát, ha 40-el döcögne bármelyikőtök előtt egy ilyen széttépne az ideg, főleg, hogy a jobb kocsilámpával egy vonalban kell közlekednije. Mondjuk 90-el max egyszer menne, ez lányelmesen olyan 70-el utazhat. (Ami pl két város között még mindig lassúnak bizonyul a forgalom üteméhez képest.)
2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!