Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb Hobbi cross...

Melyik a jobb Hobbi cross motor szerintetek? KTM SX125 vagy Honda CR125

Figyelt kérdés
Minden negatívuma és pozitívuma érdekelne ennek a 2 motornak!!

2012. szept. 9. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek kozul eggyik se hobbi crossmotor mind a ketto cross motor!A negativuma es a pozitivuma mind a kettonek majdnem hogy ugyan az sokat kell veluk foglalkozni 1-2 motorozasonkent legszuro mosas ujraolajozas 5/6 motorzasonkent valto olaj csere (persze pontosabb adatok uzemoraban vannak megadva)a versenyolaj se tul olcso mert az kell bele nem jo holmi arol 2t!! es nem utolso sorban nagyon sokat esznek de ezt meghalaljak azzal hogy elmebeteg modon mennek! jah es kb 50 orankent (a pontos adatot mar elfejetettem igy kerem az olvasokat ha tudjak javitsanak ki batran) dugattyu csere es 3/4 dugokent hajtokar es csapagyszett csere ezket jo ha tudod mielott crobba gondolkozol ! a hondahoz talan 1 csipettel olcobb az alkatresz de a ktm jobb elmenyt nyujt!
2012. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!!


Még had kérdezzem meg tőled,hogy a Yamaha YZ 125-ről esetleg mi a véleményed??

2012. szept. 12. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg nincs egetvero kulombseg eggyik kozt se van aki az eggyiket szereti van aki a masik alkatreszarakban lehet kulombseg !de a helyedben ha ennyire cross t akarnek 4 t/t vennek kx250f cr250f yz250f sxf250 rmz250... ezek kb ugyan olyan erossek mint a 2t 125 ccm/s csak sokkal baratsagosabb konnyebb vele motorozni kb felet fogyassza szebb a hangja ... es nem kell olyan gyakran feujjitani de ha kell akkor dragabb mint a 2 t tarsai.... naggyabol ennyi ha van meg kerdes nyugodtan irj!
2012. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez lemaradt es fontos>az kb az osszes crossmotorban (kivetel czetka regbbi gepek de lehet a czektka is mar) ugynevezett nicasil reteggel van ellatva a hengeruk ami ha serult otthon altalaban sajnos mint egy olcso megoldaskent vas persellyel helyettesitik ami nagyon nagy gond mert kb 5/6 uzemorankent meg fog ragadni ami egy uj dugot jelent otthon egy uj dugo min 25000 ft 5 orankent elegge huzos ugyhogy ovakodj az olcso cross motoroktol mert ezt a roblemat csak egy ujj hengerrel lehet orvosolni de szerintem nem akarod tudni az mennyibe kerul!
2012. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ismét!!! Az infó is nagyon jól jött a Nicasil réteggel kapcsolatban...újat tanultam most is :)


Gondolkoztam a 250ccm-es Crossokban is,de környezetemben lévők azzal jönnek folyton,hogy túl erős lenne..még a 4 ütemű is...

2012. szept. 18. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
250 es negyutemu pont olyan eros mint 125 os ketutemu de sokkal konnyeb vele motorozni!!en helyedbe azt vennek! volt nekem 2 utemu is meg 4 utemu is ha kiprobalod mind a 2 ot akkor fogod megtudni melyik is kell valojaban!
2012. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megmondom az őszintét sikerült meggyőznötök...mondjon akárki akármit..én a 250 ccm-es 4 ütemű cross mellett döntöttem!!


Köszönöm szépen a segítséget!!

2012. szept. 20. 14:05
 8/10 anonim válasza:

bizony hiba volt egyetlen kommentelő téves információira hagyatkozni. sokkal pénztárcakímélőbb egy 2 ütemű motor, az élmény pedig nem jobb, csak más

itt egy összehasonlító teszt, de persze nem azt mondom, hogy a 4 ütemű ne lenne jó, de hobbira csakis 2 ütem!

[link]

2012. okt. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez teszt nagyon hasznos szerintem is! de mindezek mellet is azt mondom jobban jarsz egy egy 4 t vel! de mint irtam neked privatban menj el es probald ki mind 2 ot es akkor tudni fogod melyiket is szeretned!amit leirnak az mind igaz de ezek mellet volt nekem 4t crossom meg 3t crossom is! en azt tudom hogy a 2t re rakoltottem az arat vegre jo lett hasznaltam egy evig majd elcsereltem egy 4 te amihez hozza se kellet nyulni 1 evigy! 2 t allandoan szereltuk...

es egy kezdonek sokkal nagyobb elmenyt nyujt egy olyan motor amit tud kezelni!persze ellustulhat de ha nem tervezel versenyezni akkor meg mind1 ha meg igen akkor is mert mar ahhoz szerintem oreg vagy!

2012. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hainer Gábor válasza:
CR tanúsitani tudom! Az egy kiváló gép! :)
2014. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!