Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik érné meg? Én inkább a...

Melyik érné meg? Én inkább a Ford felé hajlok.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


[link]


[link]



2012. szept. 8. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 1.4-es Fordot felejtsd el. Nekem olyan van és hihetetlen gyenge. Igaz nekem kombi van, de ha azt nézzük szinte ugyan akkora a kaszni.
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Ford ésszerű döntés. Tényleg ne számíts durva gyorsulásokra, meg nagy dinamikára, de ha olcsón fenntartható, nagyon megbízható autót akarsz, nyugodtan ajánlom.

(nekem is ilyenem volt, csak ferdehátú, annyira bevált, hogy apósom nem engedte eladni. 100.000 km-t elvitt 2 db kisebb hibával. Egy gyújtáselosztó, egy ACpumpa.)

2012. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 audiofly ***** válasza:

Vegyél Suzuki Swiftet. A családban 2006 óta van és azóta nem volt szervizben még egyszer sem. Hozzáteszem csak légszűrőt kellett cserélni meg motorolajat , még a fékek is gyáriak rajta és még mindig jók.

U.I : Sprintje is van elég dúrván 120-ig.

Fordot felejtsd el a Peugeotot főleg , de ha Suzukit nem akarsz akkor vegyél Opel Astrat.

2012. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő nem egy kategória! A 206-oshoz Fiestát hasonlíts! Vagy a Focushoz Astrát!
2012. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.0-ás Fordot vegyed, jó nagy autó, főleg a 206-hoz képest.
2012. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!