Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyibe kerülne...

Szerintetek mennyibe kerülne ennek az autónak a javítása? (RX8)

Figyelt kérdés

Ha mondjuk olcsón el tudnám intézni. + a forgalomba helyezést is számítsátok .Csak kíváncsiskodok mert már egy ideje látom ezt az autót ezen az oldalon.


[link]


2012. szept. 5. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem éri meg. GTK-s, alkatrészbányának jó, másnak nem. Szemre el van csúszva az A-oszlop, illetve a B is gyanús, elég komoly kopp volt.


Ha nagyon RX8-at akarsz vedd meg őt: [link] , költ rá 4-600ezret a motorjára, és ugyanott vagy, csak éppen nem egy szarrátört, deformált bódé lesz alattad.

Egyébként lebeszélnélek a wankelről.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__277.. itt kis veséztük miért, olvasd át.

2012. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a felvilágosítást.

2013-ban RX-9?

Arra már mindenki kíváncsi lesz nem?

2012. szept. 5. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz RX-9, a Mazda a válság miatt leállított a wankelek fejlesztését.


Ha megy az angol:

[link]

2012. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Frankó

Más Wankel motoros autó van még?

Az rx7 meg rx8 -on kívül?

2012. szept. 5. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

NSU RO80 :D De az őskövület. Amúgy ha a Renesis át van alakítva elég tartós wankel létére.


Varga Roli és Varga Pisti csinálják , olyan 500K környékén áll meg, de 2-3zorosára nő az élettartam. Mazdás fórumokon fentvan az elérhetőségük, fejből nem tudom és nem fogom most megkeresni, de ha RX8-at akarsz érdemes velük felvenni a kapcsolatot.

2012. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!