Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-esembe ha kicseréln...

Simson S51-esembe ha kicserélném a dugattyút fadugóra, akkor jobban menne?

Figyelt kérdés
Mert hát ugye a fa könnyebb mint a fém, ezért szerintem többet forogna a gép. Ti milyen fát ajánlotok? Én parafára gondoltam.

2012. szept. 2. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagy ötlet.
2012. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fafejre cseréld! Olyanra mint Te!
2012. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés, mert egy igazi simsonos annyit ír , hogy simson :P sose azt h s51! Robogó is csak robogó , sose pontos típus :)
2012. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Parafa nem jó, mert nincsenek meg benne az évgyűrűk, gyűrűk nélkül a dugó meg nem ér semmit. Kemény fát javaslok. hogy tartósabb legyen.
2012. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kgpassat ***** válasza:
Én papírból csinálnám, az még könnyebb.
2012. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te hülye vagy? ha meg is csinálnád a parafa erre a célra túl puha, inkább vörös fenyő, vagy acélfa
2012. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy vasárnap /mikor zárvavolt a motorosbolt/faragtam a Jawa mustangomba egy úszót,fél napom ráment..


Amikor benzines lett,egyszerűen eltűntXDDDDDDddddd

2012. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Én is tudnék itthon csinálni egy dugattyút. De még mindig nem tudom hogy milyen fából :| Papírból nem szeretném mert szerintem az túl könnyű és kinyírná a főtengelyt..
2012. szept. 4. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy ha a fa jobb lenne erre a célra akkor ha régen nem is, de az új motorok dugattyúját fából csinálnák? Amúgy meg ha nem kamu akkor csináld csak meg. Majd meggyullad.
2012. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fadugóra.... Hmmm.

Mért nem teszel bele egy pezsgősdugót?! Az jó könnyű mert parafa! És még kerek is... :P :)

2012. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!