Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni testvéremnek...

Érdemes venni testvéremnek egy 3 sebességes kalapácsos simsont? Endurora nincs pénz!

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen hátrányai vannak a 3 sebeségesnek a 4 sebishez képest ? Az hogy nem tirisztotos nagy baj ? Kalapácsos gyakran tönkremegy a gyujtása ? milyen gondok szoktak vele leni ? Bele lehet épiteni a 4 sebeséget ?
2009. júl. 27. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

3 sebist jobban kell pörgetni váltás előtt mert hosszabbak az áttételek.

A 4 sebességesnek rövidebbek az áttételei ezért nem kell annyira pörgetni, városba is tök jó vele menni. A végáttétel ugyan az csak az elosztás más.

Beépíteni lehet de szét kell húzni a blokkot és meg kell venni a komplett váltót.

Nem csak az enduró 4 sebességes, nekem olyan s51b-m van ami 4 sebis.

Kalapácsos gyújtás megbízhatóbb mint a tirisztoros, nekem még nem volt vele gond.

2009. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 78-as s50b-m volt, 45 ezerér vettem, nagyon megbízható motor volt. másfél év alatt olyan baja nem volt, hogy ne tudtam volna vele hazajönni, illetve a helyszínene megcsinálni 5 perc alatt. Pedig használtam -10 fok alatt és 40 fokban is, nagyon jó kis motor volt. Szerintem tökéletesen jó motorozni, városba és túrára is jó a 3 sebesség szerintem. Csak ajánlani tudom. 15/f
2009. júl. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az s50be nem lehet beépíteni a 4. sebességet.
2009. júl. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!