Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen vegyszer a bogároldó?

Milyen vegyszer a bogároldó?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy milyen anyag lehet bogároldó szer amit az autómosókban használnak?

Kérdezgettem már több mosóban, benzinkúton, de mindenhol az volt a válasz, hogy ők jelöletlen üvegekben kapják, és nem tudják mi is az pontosan, csak használják. Szerintem valami egész olcsón megkapható egyszerű vegyszer. Otthoni mosás után sokszor rajta maradank a kocsim orrán a maradványok, nagyon zavaró!


2009. júl. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan ami oldja a bogarakat... :D

Amugy meg az internet a baratod.


S.

2009. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy te milyen tréfa-répa vagy!

A vegyület nevére vagyok kíváncsi.

2009. júl. 30. 12:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, keresgéltem a neten, de csak termékeket találtam, nem azt az információt, hogy pl. almaecet, szagtalanítva, az isten tudja mivel.

Van egy sejtésem, hogy izoprpoilalkohol lehet, de hogy milyen hígításban kell használni, hogy ne károsítsa mondjuk a fényezést, ezt nem szeretném az autón kikísérletezni.

2009. júl. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!