Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A toyota Yaris valóban csak...

A toyota Yaris valóban csak Nőknek való?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kiváncsi,ugyanis a haverok "halálra" cikiznek milyen aranyos női autót sikerült beszereznem :) Az előző egy 320 as BMW volt viszont meg kell húzni a nadrágszíjat,ez nekem meg ideális kis városi autó!Biztosítás és fogyasztás szempontjából nagyon jó,és a toyota mindig minőségi autókat csinált szóval nekem bejön.Jár más pasi is Yarisal?28\\F
2009. júl. 26. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát...sztem csak poénkodnak, direkt idegesítenek. sztem nemannyira nőies, nekemis van egy haverom, aki yarissal mászkál, igaz ő kicsit tuningolt rajta
2009. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy, csak poén de ,mindegyiknek ez volt az első mondata :) én sem akarom majd teljesen szériában hagyni,majd ha lesz rá keret jó kis terveim vannak vele.
2009. júl. 26. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azért ragadt rá hogy női autó, mert kicsi. Minden kicsi autóra azt mondják, hogy női, ha megfigyeled. Tojd le a haverokat:) Szerintem ugyanúgy jó pasinak is, mint nőnek.

24/L

2009. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor jólesz az, haverokkal nefoglalkozz, majd ha meglesznek a terveid, majd irigykednek :D

én civicemet is fikázzák, h ez nem meeeeeegy, nade majd ha elképzeléseim megvalósulnak.....:D

2009. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok befolyásolható,úgyhogy letoYom :) ki mit mond,viszont érdekes,hogy egyik sem tiltakozik mikor kocsikázunk,hogy ciki :) én úgy voltam vele mindig nincs kifejezetten női autó a tulaja teszi azzá az autót amilyen.pl egyik női ismerősömnek van egy slk mercije kivül metálfekete sportautó,de ha beülsz már látni a kiegészítőkön a csajos irányvonalat.Úgyhogy az csajos autó!
2009. júl. 26. 16:19
 6/12 A kérdező kommentje:
A civic is jóó,ráadásul rengeteg tuning alkatrészt lehet hozzá találni!
2009. júl. 26. 16:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. én a civices vagyok. és nő. bár nekem aztmondják h az inkább női autó, bár én ezzel nemértek egyet. akármelyik lehet, te alakítod. ez most a 2. civicem, az előzőt kinyírtam :( úgyhogy most kezdem előlről a szépítést..:D
2009. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Havernak is yaris-a van,csak ő leszarja hogy ki mit gondol.
2009. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nőknek + meleg srácoknak való
2009. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
uccsó akkor te is azzal jársz pasi létedre mi?
2009. júl. 26. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!