Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200e ft-ból lehetne venni egy...

200e ft-ból lehetne venni egy elfogadható állapotú Suzuki swift-et v F astrát?

Figyelt kérdés
Nem 10ezerből akarok autót venni. De nem akarok rá sokat költeni mert 2. auto lenne végülis, és látok főleg egészen szimpatikus swifteket 200-ért v akár az alatt is, és nem tudom eldönteni hogy azok akkor megállnak 10e km után, vagy tényleg lehet normális állapotút venni 200 körül.
2012. aug. 27. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Épp most vettünk egy swiftet ennyiért.

Igaz, hogy majd 20 éves, de nagyon megkímélt darab, nagyon egyben van, nem volt törve, stb. nagyon jól karban volt tartva, így jobb, mint sok tizenegy-két éves kocsi! Igaz, sokat megnéztünk, nehéz így kifogni.

Szerintem az F astra esélytelen ennyi pénzért...

2012. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Swiftet igen, Astrát nem.
2012. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Swiftet vegyél.
2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TOMAtm ***** válasza:
mind a kettő rohad,eszi a rozsda őket.de mivel nem szánsz rá sokat ezért gondolom pont lesz*rod.am szerintem lehet kapni,ha nincsenek túl nagy igények vele szemben.
2012. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ne stiftet vegyél hanem Astrát! Az Astra erősebb szerkezetileg, biztonságosabb, nagyobb benne a menetkomfort, egy kategóriával nagyobb mint a stift. Üsd be a hasznaltauto.hu a keresési feltételeidet és válogathatsz. Olcsók most az autók, ezért nem reménytelen ennyiért elfogatható állapotút találni az általad megjelöltekből. Itt van egy kombi (nekem is ilyen van, aludni is lehet benne) és kb annyiba kerül mint a sedan.

Pl: itt egy link


[link]

2012. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg tényleg egy kategóriával feljebb van az Astra, de én is suzukit ajánlom. Ennyi pénzből abból jobbat kapsz.
2012. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő rohad???

Hát, láttam már 5 éves astrát rozsdásodó sárvédővel. De ha a suzuki 16-17 éves kora előtt rozsdásodik, akkor azzal valami gond van. Pl.törve volt.

2012. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Swiftet

1 a Swift ha nem törött akkor szinte képtelenség hogy

rohadjon

2 új Opelt láttam már szétrohadva többször is, de Swiftből

talán csak 1-et(az is min 15-éves volt)

3 a Swiftre azt mondják a szerelők hogy ha csak ilyen

kocsik lennének, már rég éhenhaltak volna

mondjuk az is igaz hogy az Opel nagyobb

2012. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!