Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipo váltókar rudazat mi...

Fiat tipo váltókar rudazat mi hiányzik a képrő?

Figyelt kérdés

van egy fiat tipo 1.4-em a váltókar kotyog és lefényképeztem hogy honnan hiányzik valami, sajnos nem tudom mi hiányzik onnan, ha valaki tudja kérem segítsen egy linkel vagy valamivel szerintem valami gumi vagy valami ilyesmi hiányozhat Válaszokat előre is köszönöm!!


[link]

[link]


2012. aug. 27. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy gumiharang megy oda, ha minden igaz ilyen:


[link]

2012. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez nagy segítség nagyon köszönöm a linket még annyit tudna mondani hogy melyiket kéne megvennem mert ahogy látom több féle van és hogy ezt rá kell csak húznom és kész? vagy ezt ne arra a gömbfejre huzam hanem rakjam bele abba amelyik rámegy a gömbre?

Nagyon régóta keresem mi megy oda ha tényleg csak azt kell vennem rá boldog leszek :D

Válaszát előrre is köszönöm

2012. aug. 27. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Be kell tolni a perselybe, utána belenyomni a gömbfejet és ennyi. :) Nem árt megzsírozni előtte, meg illene felpolírozni a gömbfejet is hogy ne rágja szét, ennyi a történet. :)


A méretről így látatlanban nem tudok nyilatkozni, meg kell mérni a persely belső és a gömbfej külső átmérőjét, aztán bemenni egy autósboltba hogy Tipo-hoz kell egy ilyen, ekkora méretben, 2perc alatt megkapod majd. :)

2012. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudod milyen sokat segítettél köszönöm!!
2012. aug. 27. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!