Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen meghatalmazást kéne...

Milyen meghatalmazást kéne írni, hogy én is használhassam a motort?

Figyelt kérdés

Átírtuk apám nevére a motoromat mert úgy sokkal olcsóbb biztosítás..

Milyen lapra mit kell írni, hogy ne szívózzanak a rendőrök ha igazoltatnának?



2012. aug. 26. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell, de ha sürgős, akkor egy kölcsönadásit írjatok, fent van a neten mit kell, de ha egy cetlire két példányra aláírással ráfirkantjátok, h ettől eddig XY kölcsönadta YX-nek a ZX(valami azonosító vagy motorszám) motort.

Mindketten aláírjátok mindkét példányt, és ezzel mehetsz, bár ha a neved stimmel apudéval, akkor már szerintem nem piszkál... Viszont nemtudom mi a szakszerű megoldás.

2012. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. zöld.:)

Esetleg valaki tudna valamit hozzá fűzni?

2012. aug. 28. 13:23
 3/4 Toborc ***** válasza:
Ha családon belül van a motor /ugyanaz a vezetéknevetek/, szal látja a rendőr h nem csórtad akkor sztem nem kell irni semmit. Nekme is anya nevén van az 50esem és nem szoltak semmit, bár elég egyedi vez. nevem van, szóval nem összetéveszthető:D Ha neked is 50esed van akkor inkább azt nézik hogy tényleg 50es a motor vagy esetleg papir nélkül használsz nagyobbat...
2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ.50ccm Simson. akkor nem íratok :D
2012. aug. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!