Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam a kettő közül?

Melyiket válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek egy 50-es motort jogsim van, és a motorozás talán most kezd érdekelni.Mivel eddig még soha nem motoroztam fölöslegesnek érzem hogy belefogjak a 125-ös kategóriába, egyenlőre elég egy 50-es is.

Azt viszont tudom, hogy az endurok érdekelnek, hobbiból és rövidebb túrákhoz (erdőbe földutakon) használnám(nem embert próbáló úttalan utakon ész nélkül, csak kulturáltan).

Mivel nincs túl sok lehetőség és pénzem ezért egyenlőre 2 típus között vívódok:

Aprilia RX 50 és a Yamaha DT 50 között.


kb 200000 Ft lenne az egész cakk pakkra.

Egyszerűen nem tudom melyik a jobb, van aki azt mondja a Yamaha szervizigényes, széthullik, van aki szerint az olasz motorokat kerülni kell.Valaki szerint tökéletes az RX 50 van aki szerint alkatrészt nehéz hozzá szerezni és drága...Nem tudok eligazodni.

Szerintetek melyik?


2012. aug. 24. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind kettő nagyon jó és nagyon tartós és alkatrész is van hozzá! Szinte mindegy melyiket választod. Talán az RX-hez több alkatrész van, de kb mindkettő ugyan olyan ismert és mindkettőhöz ugyan úgy vannak alkatrészek. Rossz üzletet nem köthetsz egyik típussal se. aki meg mondta, hogy széthullik, meg olasz motor az egy hülye. Fogalma sincs a motorokról.
2012. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Ment a zöld kéz.
2012. aug. 24. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!