Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz megszerelni egy olyan...

Nehéz megszerelni egy olyan Babetta 210-est aminek azt sem tudni hogy mi baja van? 16/F

Figyelt kérdés
Ugyanis m. apám tegnap mondta hogy hozz egy Babettát és nekem kéne megcsinálnom, mivel olyan suliba fogok járni ahol szerelni kell. (Dizelmotoros vasúti járműveket) És egyébként melyiket nehezebb szerelni? Babetta 210 vagy Simson S51? Simson S51-em van azt már szereltem nem egyszer.
2012. aug. 21. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hát amíg nem deríted ki hogy mi a baja addig elég nehéz megjavítani. De aki egy dízelmozdonyt meg tud javítani az szerintem egy Babettával is boldogul. :)
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első válaszoló, az a nehéz, hogy kiderítsd, mi a baj:D

Nekem is egyik napról a másikra nem indult be. 3 hétbe telt, mire rájöttem, hogy kondenzátort+tirisztort kell cserélni. Ez a művelet pedig egy csavar kicsavarása, műanyag doboz leemelése, másik műanyag doboz helyre tétele, csavar visszacsavarozása. 2 perc. De mire idáig eljutottam, karbit szétszedtem jó párszor, kipufogót leszedtem, kitisztítottam, kulpungot ellenőriztem :D Majd írdogálj már ide, mi a helyzet, szívesen segítek, ha elakadtál:)

2012. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond tisztelt utolsó mi tartott 3 hétig abban hogy hogy 1szerű gyújtás hibát kideríts? A 2 ütemű motor nem annyira bonyolult, benzin+gyújtás és már pöfög is valahogy,a finomítás ezután jöhet.
2012. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig volt rá időm, és rutin hiányában a normálishoz képest sokkal lassabban csináltam mindent:)
2012. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!