Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora első lánckereket...

Mekkora első lánckereket rakjak az s51-es simsonomra?

Figyelt kérdés
Most 14-es van rajta ,így megy 45-öt. Gyorsulása nagyon jó de 45-nél már nagyon búg. A célom az lenne ,hogy menjen 50 de inkább 55-öt (vagy amennyit lehet:D) ,az nem gond ha nem gyorsul annyira, de persze túl lomha se legyen. 16-os szerintetek már sok lenne neki?

2012. aug. 14. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen állapotú a blokkja és van-e valami átalakítás (pl. rezonátoros kipufogó).

Szerintem teljesen gyári állapotában 15-ös megfelel. Nekem S51N-em volt, semmi tuning + kicsit kopott blokk, a 16-ossal már nem bírt kipörögni, 15-össel 60-nál volt a vége (legalábbis a kocsi km-órája szerint, mert azon nem volt).


AZ hogy nagyon "búg" végülis természetes, a léghűtéses kétütemű motorok nem a zajtalanság bajnokai.

2012. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átalakítás nincs ,a blokk teljesen új.
2012. aug. 14. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Előre 16-os,+hosszű negyedik fokozat.

70-et kényelmesen megy,menne is még,de nem nyomom ki a szemét

2012. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén attól félek ,hogy a 15ös-nél nem is éreznék különbséget mert alig nagyobb a 16-ossal meg félek ,hogy túl gyenge lesz.
2012. aug. 14. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Fillérekbe kerül egy lánckerék, vegyél többfélét, és próbáld ki!!!
2012. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 crx-es ***** válasza:
éreznél különbséget a 15. az arányok ugy vannak 1 szem elöl hátul 3 er
2012. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végül is 16-osat vettem és jó! Megy rendesen szerencsére ,sebességet még nem tudtam mérni de elég soknak érzem:D
2012. aug. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!