Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Peugeot robogót kb mennyib...

Egy Peugeot robogót kb mennyibe kerül lefestetni?

Figyelt kérdés

most majd a télen le szeretném festetni a motorom,

csak nem tudom mekkora pénzről lenne szó majd

ha teljesen kész lesz.


2012. aug. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont annyiba, mint egy Yamahát.
2012. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehetőleg értelmes választ szeretnék és a kérdésre válaszolva... hát én honnan tudjam hogy egy Yamahát mennyiért festenek le ?????
2012. aug. 14. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez eléggé sok dologtól függ.

Te csinálnád otthon vagy festőhöz vinnéd.

Olcsó akril sprayvel akarod-e lefesteni, aztán fogni a fejed amikor pár hónap múlva erőteljesen kopni kezd, vagy festékszórópisztollyal fested le(amihez ugye kompresszor is kell)

Aztán az se mind1 hogy lirete 1000ft-os festéket veszel vagy ml-e 1000ft-osat.

Meg még sorolhatnám.

2012. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hú, hát akkor nem is olyan olcsó ez, hát festővel szeretném jóféle festékkel, nem akarok úgy járni ahogy te is mondtad !
2012. aug. 14. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az nem lesz olcsó. De pár festőt kérdezz meg hogy mennyiért csinálná.


Ha van vagy tudsz kölcsön kérni festékszóró pisztolyt és kompresszort(víz és olaj leválasztóval lehetőleg) és vállalkozó szellemű vagy akkor megpróbálhatod magadnak is megcsinálni.

Bár a festék így se olcsó.

2012. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát én hozzányulni se szeretnék a festéshez ami rajta van, de attól függetlenül lehet hogy egy kis segítséggel megtudnám, kompresszort tudok, de azt nem tudom hogy olaj leválasztós-e de értem akkor ennyit akartam köszönöm ! :)
2012. aug. 14. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Én házilag fújtam le.

így kijött 8000 Ft ból.

Fekete piros lett. Nem kell sok festék, nem autóról van szó. nekem 4 dl kellett hozzá,igaz nem öntöztem szét, meg nem fújtam mellé sem.

Bemész a festék szaküzletbe, géppel kikeverik a kívánt színt, kapsz 4 löttyöt. alapozó + edző + festék + hígító.

Ha nem kell metál szín olcsóbb, de nem olyan szép.

2012. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!