Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó ajtó festése otthon, de...

Autó ajtó festése otthon, de pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy Renault típusú gépjárművünk amelynek a különböző okokból hibás ajtajait (a 4-ből 3-at) lecseréltünk bontottakra. A probléma az, hogy ezek az eredetitől eltérő színűek.


A kérdésem az, hogy hol lehetne utána olvasni annak, hogy pontosan mik a lépései egy esetleges újra festésnek? Én a festékszórós megoldásra gondoltam egy alapozás után. Aki csinált már ilyet, annak mik a tapasztalatai, mire kell figyelni, hol célszerű beszerezni az eszközöket? Átlagos kézügyességgel, otthoni körülmények között megvalósítható a művelet? Minden ötlet és észrevétel érdekel! Köszönöm.


2012. aug. 12. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. A helyzet az, hogy ez az autó nem kiállításra lesz, ha itt-ott megfolyik, nem lesz tökéletes, de még csak nem is lesz olyan szép az sem gond, mert a mostaninál biztosan szebb lesz. Ugyanis most a bordó autónak szürkék az ajtajai.
2012. aug. 12. 19:36
 12/12 anonim válasza:
Én lefényeztem az egész autót...egy hetet elszarakodtam vele, és 9dl festék elég volt. Miranol. Bogarak voltak, por is, és lehetett volna sokkal szebb, de ahhoz képest, ami volt, álomszép lett. Kis kompresszorral is lehet szépen dolgozni, de valóban nehezebb, hacsak nem szakaszosan fújsz. Én a gépet kölcsön kértem. Mivel az autóm nekem sem ér semmit, ezért megérte
2016. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!