Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek másfél...

Milyen autót vegyek másfél milla körül?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, egy fiatal megbízható, kis fogyasztású autót szeretnék venni. Minimum 4 csillagos törésteszttel. Leginkább suliba járásra használnám, ami napi 40Km. NEM disco előtt rajolni, meg körúton kapartatni kell, azaz BMW-a Audis ajánlatok kíméljenek!


Másfél milliót szánok magára a vételre, természetesen van félrerakva az egyéb költségekre.


2012. aug. 10. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Mutasd a linkjét annak a Clionak. Egyébként 20 éves sráchoz én abszolút nem ilyet képzelnék el. Ez egy egyszerű kis városban szaladgálós, leginkább női autó. De ha neked ez tetszik, akkor persze vedd meg, te pénzed! Én 20 évesen egy Mercedes clk-t vettem, gyönyörűszép fekete, sötétitett ablak, alufelnik szintén másfél millióért...
2012. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

tényleg elég nőies a clio, de az 1.5 dci iszonyatosan takarékos, jó ki motor

ha a 106 lóerős kivitelben veszed, akkor 6 sebességes váltó van benne, amivel még takarékosabban járkálhatsz

2012. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem nőies a Clio.

De Megane-t is szereltek ezzel a motorral arra pedig már nem igazán lehet azt mondani nőies. Mondjuk sokaknak nem tetszik hogy ilyen kacsasegge van de szerintem egész jól néz ki.


[link]

2012. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, közlekedni kell, nem rajolni.

Nagyon úgy tűnik, hogy Clio lesz belőle. Ma volt szerencsém kipróbálni a Cliot, D Corsát, VW Polot, és messze-messze a Clio volt a legjobb.

2012. aug. 11. 00:56
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
De kedves kérdező! Én sem rajolni vettem Mercit! Miért kell látatlanul elitélni? Azért vettem ilyen autót, mert sokat vezetek, rendszeresen vidékre, külföldre. Nyaralni menni is ezzel szoktam barátnőmmel, úgyhogy kellett egy tágas, kényelmes, nagy csomagtérrel rendelkező autó. Mivel ahhoz képest h coupe, 420 literes a csomagtartója, simán belefér 2 nagyméretű gurulós bőrönd, meg még csomó cucc a hátsó ülésekre. Ezzel voltunk tavaly is a tengernél. Illetőleg erős, nagyméretű és az utazótempójának meg se kottyan a 150 km/h. Ennyivel szoktam menni autópályán mindenütt tempomattal és végig pár ujjammal tartom a kormányt az egyik kezemben. És igen, valóban meg is lehet vele jelenni, de ez nekem is sokad rangú szempont volt. Viszont mégse gondoltam rá soha, hogy egy ilyen abszolút csajos autót vegyek, mint egy Clio. És lehet leszarni ezt a válaszom, nem azért irtam, hogy meggyőzzelek, kizárólag azért, hogy ne ítélj elhamarkodottan. Na jó... Kicsit gondold is át ezt az autóvételt. :)) Még az elején linkelgettek Ford Focust például. Az is sokkal jobb vétel! Itt a környéken az egyik család használ olyan autót, már több mint 5 éve. Nagyon megvannak vele elégedve. Viszont az ilyen Cliokban mindig csak középkorú kiégett családanyákat, meg kis tinityúkokat látok!
2012. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem értem egy 20 éves srácnak mért kéne feltétlenül valami nagy fekete autóval járnia, amivel németben lehet 150-nel menni és bazi nagy a csomagtartója.


Leírta, hogy egy nem családi autó kell neki és nem jár külföldre meg vidékre rendszeresen. Egy praktikus kis fogyasztású kisautó kell neki. MEg tudom érteni. Szerintem a Clio erre a célra nagyon jó választás.


Nem tudom egy autó mitől lenne csajos. Nincs beleírva a forgalmiba az autók neme. Pár éve egyetemista koromban én is szerelmes voltam a Clioba. Ha akkor lett volna rá pénzem biztos hogy vettem volna egyet.

29/F

2012. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
fekete 3ajtós Swift
2012. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Focus, és bármilyen Ford ingyen se kéne. Különben is öregebbet, több Km-t futottat kapok, mint Clioból, és régebbi típus, egyértelműen csúnyább.
2012. aug. 11. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!