Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan kisautó vagy valami...

Van olyan kisautó vagy valami fedett motor amit jogosítvány nélkül lehet vezetni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fűnyíró tarktor.
2012. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elektromos hajtású bicikli. Környezetkímélő, és 40 km/h körül van a végsebessége, csak a lábaddal is be kell segíteni (tekerni) és nyitott.
2012. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utóbbi a gyorsabb.
2012. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Környezetkímélőnek nem mondanám az elektromos vénasszonyrobogót.Lehet,hogy nem pufog ki gázt,meg ilyeneket,de akkumulátora van,amit valahogy meg kell semmisíteni,elektromosságot sem ingyen kapjuk bele,ott is ég mindig valami,hogy áram legyen...stb.
2012. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát bocsi de a fűnyíró traktor sem egy 21. századi csoda!!! :D
2012. aug. 10. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Viszont nem is írtam,hogy az lenne. :)
2012. aug. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 12. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Te viszont kérdező egy isteni csoda vagy :) ilyen kérdést még nem láttam, bennem is ez fogalmazódott meg amúgy, csak nem tettem fel, de te megelőztél, te egy isten vagy, örökké tisztelni fogom az emlékedet, még akkor is ha elcsap egy benzinmotoros fűnyíró! :D Ámen.


Szerintem szerezz jogsit, B kategóriásat, aztán vezethetsz motort és autót is, jobban jársz. De az elektromos bicikli sem rossz választás. aki azt írta az is környezetszennyező kicsit dilis.... manapság minden környezetszennyező, de egy ember a bélgázával többet szennyez mint az az elektromos bringa. emlékszem egy vadbarom amerikai tudós a globális felmelegedés leküzdésére annyit mondott a TVben az állát vakargatva hogy irtsuk ki a marhákat, mert a hamburgertől olvadnak a jégsapkák....pffff.

2012. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Írtam,hogy miért nem környezetkímélő. :) Elektromosságot atomreaktorokból nyerjük,használt akksival nem tudnak mit csinálni,nem természetes anyagokból készül...stb.És ezt nem azért írtam,mert baromi környezettudatos,meg idegbeteg benzinpárti vagyok.csak tényként közöltem. :)
2012. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A dilis kifejezésemért elnézést kérek, én meg LPG párti vagyok, ha úgy vesszük a benzin és dízel mellett ez a legkörnyezetkímélőbb üzemanyag.
2012. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!