Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hunoil olajról van tapasztal...

Onedin kérdése:

A hunoil olajról van tapasztalata valakinek? Állítólag jó minöséget képvisel.

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele.

Olcsó és jó,sőt "környezetbarát" is az újrafeldolgozás okán amit a legnagyobb olajcégek is támogatnak.

A márkanévnél jóval fontosabb az olajcsere periódusok betartása.

Szerintem.

2012. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pagan ***** válasza:
48%
szerintem meg felejtős,ott van a castrol basszus ezer forinttal drágább és az olaj,ilyenen ne spóroljunk már,fűrészbe lánckenőnek használnám a hunoil meg vipcar meg hasonló teszkós olajat
2012. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Láncfűrészhez nem jó, mert nem elég sűrű.

Amúgy én sem hallottam róla jót, de még nem használtam. Most Totalt vettem, 10W40-est. 5000Ft volt az 5 liter. Nem hiszem hogy ez a hunoil lényegesen olcsóbb lenne.

2012. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haszongépjárművekbe biztosan jó.
2012. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, én kerti gépekhez is ezt használom.
2012. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még véletlenül se vedd meg!Hunoil spirit olajat vásároltam személyautóba.Korábban semmi gondom nem volt az autóval,de elötte mindíg castrolt tettem bele,pénzhiány következtében kellet ezt megvásárolnom.3241 km használat után tönkre ment a motor ,olyan szinten hogy jobban megérte egy másik használt blokkot vennem a toyota corollámba.Csak full szintetikus olajat szabad tölteni az autóba és nem ezeket az ásványi olajakat mint a hunoil.Jó lecke volt,megtanultam.Ezt azért írtam le,hogy más ne járjon így!
2013. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi mindig ilyeneket veszünk mindkét autóba.(topdrive,hunoil stb.)mindegyikbe 200ezer km-nél motor gond eddig nincs.
2015. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!