Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz ha bedöglik az autó a...

Gáz ha bedöglik az autó a kereszteződésben?

Figyelt kérdés
most tanulok vezetni, eddig 1szer voltam nagyvárosban és 2szer bedöglött, de gyorsan újraindítottam és már mentem is(kb. 2 mp-ig tartott az egész)...és vizsgán hányszor dögölhet be az autó??
2012. aug. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos de úgy tudom 1-szer. Ne aggódj, ha még csak most kezdted,"természetes" hogy lefulladsz párszor vele, megszokod majd az autót, nem lesz probléma vizsgán. Amúgy egyáltalán nem gáz lefulladni. Egyre gondolj mindig, ha kapkodsz egyre idegesebb leszel, és egyre jobban nem jön össze amit szeretnél, netán annyira stresszelsz hogy balesetet okozol. Nem éri meg. sok sikert és sikeres vizsgát! :)
2012. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vizsgán az sem gond ha többször lefulladsz. De mivel amíg újraindulsz valamennyire akadályozod a forgalmat így akár meg is buktathat ha többször fulladsz le. Vizsgabiztosfüggő.

De egy lefulladás az 100% hogy nem bukás.

Miért lenne gáz. Van hogy az is lefullad néha akinek 20 éves a jogosítványa.

2012. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

a bedöglik az mást jelenet te p*cs:P

2szer lehet bukás nélkül lefulladni vizsgán

2012. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
első kettőnek köszönöm a választ, az utolsónak: nem fogok lesüllyedni a te szintedre(csak azért mert vmit nem tudok, attól még nem kell engem p*csnek nevezni), ezért neked is köszönöm a választ
2012. aug. 2. 09:23
 5/5 anonim válasza:
Én 5x döglesztettem be egy utkeresztezodesbe, és büszke vagyok rá
2021. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!