Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoros kerékpár kötelező...

Bencu08 kérdése:

Segédmotoros kerékpár kötelező tartozékai?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bukósisak,visszapillantótükör,

Talán egy biztosíték és izzókészlet meg eü kiscsomag -ezekben nem vok biztos.

vinni kell egy tulajdon szerződést is, meg egy gépjármű felelősség biztosítást is.

És érdemes a mellény is.

2012. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 tükör,biztosítás,adásvételi mellény csak este és rossz fényviszonyok melett eü csomag és izzókészlet nem kötelező de ajánlott
2012. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb: GYERTYAKULCS :))))
2012. aug. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Izzókészlet, eü. csomag és fényvisszaverő mellény nem kötelező, de nem árt!

A gyertyakulcs tényleg fontosabb!

:D

2012. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eü. csomag is kötelező, ismerőst büntették már meg a hiánya miatt rendőrök. Utánanéztem, és tényleg így van, le van írva a vonatkozó rendeletben.
2012. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bal oldali tükör, ha gyárilag mindkét oldalt van, akkor mindét oldalt kötelező. Eü csomag. (Lehet az a pici zsebrevágható méretű.) Kell, hogy legen nálad olyan biztosíték, mind ami van a mocidon. (Ha nincs rajta, akk nemkell.) Izzókészlet, és csavarhúzó, ha kell a lámpabúra leszedéséhez. 'kukásmellény' is kell, hogy nálad legyen, lakotterületen kívül fel is kéne venni. (Utóbbiért nem harapnak, csak, ha babettával mész:D) Ugye bukósisak meg alap... Ugye jogsid, kötelező biztosítás, és az adásvételit is vidd magaddal. Én ennyit tudok, bár mellény, és izzókészlet nincs nálam soha... (Elég nagy ötvenesem van jó erős lámpákkal... Nem szoktak piszkálni:D)
2012. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy elsősegély csomag kötelező. Méghozzá A kategóriás min. (az megy ugye nem túl nagy)
2012. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Utánanéztem, és tényleg így van, le van írva a vonatkozó rendeletben."


Csak nem a 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben?

2012. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! igazából arra lennék kiváncsi h féklámpa index duda kötelező ? mert én olvastam egy oldalon ott nem voltak azok :)
2012. aug. 1. 13:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Index, duda nem kell karjelzés elég indexnek, féklámpa azt hiszem nem kell, ha gyárilag nincs, de ha van, akkor kell, de ez nem biztos. (De az index, duda nem probléma!)
2012. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!