Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a Simsonom?

Miért csinálja ezt a Simsonom?

Figyelt kérdés

Nah szóval az van a Simsonommal, hogy hidegen megy szépen, szépen melegedik fel ahogy kell, és amikor már teljesen felmelegszik akkor egyszerűen el kezd puffogni, leáll 3-4 másodpercre akkor megint elindul és megy, de nem áll meg csak kihagy mindig pár másodpercre és puffan.


Először a gyertyára gyanakodtam hogy nem elég a hőértéke, de vettem bele egy 260-as Isolatort (ha jól tudom ez az előírás bele), de volt már benne más gyertya is azokkal is ezt csinálta.


Bocs ha hosszúra sikeredett, és köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 31. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán gyújtásprobléma, bár az nem hőmérséklet, hanem fordulatszám-függő szokott lenni. De lehet egy olyan banális dolog is, mint hogy a gyertyapipád rossz. Ahogy melegszik, hőtágulás miatt kinyílik valami addig zárt repedés, és azon keresztül némelyik szikra a hengerfejet találja meg a gyertya helyett. Cseréld ki, 5-700 Ft, nem egy nagy dolog. Ha nem ez, akkor nincs ötletem sajna:(
2012. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg túl szegény a keverék? Mármint a benzin levegő keverék. De szerintem is gyújtás lesz. megszakítós egyébként?
2012. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Zsír új pipa van rakta!

És igen megszakítós!

de eddig nem volt ilyen problémám, most a napokban jelentkezett ez.

2012. júl. 31. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor gyújtást néz(es)d át.
2012. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is elektromosnak tűnik. Tedd rá próbaképpen a régi pipát - a taiwaniak mindenféle vacakot is képesek legyártani. Kondenzátor oké?
2012. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
főfúvóka kivesz+megpucol
2012. aug. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
KONDI!!!!!!!!!!!!! Enyém ugyan ezt csinálta!!
2012. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszotokat!

akkor megnézem a kondit, lehet az a baja (én is erre gyanakodtam)

2012. aug. 1. 13:47
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a kondi a baja?

Szerintetek mi lehet ?

Gyújtótekercs ?

2012. aug. 4. 00:56
 10/10 A kérdező kommentje:
*!
2012. aug. 4. 00:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!