Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsimat nem lehet diagnosztiz...

Kocsimat nem lehet diagnosztizálni?

Figyelt kérdés
Kocsimnak több hibalehetősége lehet. Le szerettük volna egyszerűsiteni a dolgokat és hibakód alapján szerettük volna megtudni a kocsinak a hibáját, de nem lehet a kocsival kommunikálni mert 2000 elötti évjárat. Érdemes elvinni más helyre diagnosztizálni a hibát, hátha ott sikerülhet?
2012. júl. 31. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Aztán mégis milyen márka, típus, meg milyen motor van benne, és mit jelent a 2000 előtti évjárat?


Ezzel annyit mondtál hogy láttam egy kiflit messziről, szerinted száraz?

2012. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 pagan ***** válasza:
én egy szál dróttal kiolvasom a hibát,amit szervizben kulccsal 10 ezerért csinálnak:D,92 es autóm van,lehet velük kommunikálni hidd el
2012. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt meg hogy csináltad?
2012. júl. 31. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Ki lehet villogtatni egy rakat típusnál, sőt, van amelyik ki is írja, ezért kérdeztem amit kérdeztem.

Ha esetleg válaszolnál még azt is meg tudnám mondani hogy esetleg Te otthon hogy tudnád megcsinálni.

2012. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 pagan ***** válasza:
nekem opelom van,a hibatároló csatija a motortérben van,bal sarok,lehúzom a csatit,a-b pont összeköt egy dróttal,gyújtás ráad,és már villog is az engine lámpa:)
2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosan. :)
2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elmondom neked konyhanyelven,nem nagyarcuan mint EGGYESEK!


2000elötti autók álltalában egyszerüek mint egy faék ilyen téren.Álltalában tipustól függően,van valahol egy csatlakozó,aminek bizonyos saruit,egy darab dróttal összekötöd.Erre a müszerfalon,álltalába elkezd villogni a motorhibakód.

Megszámolod hányat villanik,aztán kikeresed a tipuskönyvéből,hogy mi tartozik a villanás számához.

És megvan a hiba.

Ha nincs hozzá könyved,szakszervizbe biztos leolvassák,sajna jó pénzért.

2012. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nagyarcú az ángyod térde kalácsa. :D


Egy típust és évjáratot kértem, onnantól kezdve megmondom hogy hogyan lehet kivillogtatni/ha nem lehet akkor milyen műszer kell hozzá.


Ennyi infóból NEM lehet megmondani, kértem a többi infót. Nyilván nem vagyok telepata hogy kitaláljam milyen gép.

2012. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én csak annyit kérdeztem hogy érdemes-e elvinni máshova.
2012. júl. 31. 22:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm. Mondd meg milyen gép. De tényleg. Ha azt is megmondod hol laksz még azt is megmondom hova vidd. Ennyi az egész.


De ezek alapján szerintem igen, érdemes.

2012. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!