Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda X8R-S robogóm miként...

Honda X8R-S robogóm miként lehet feltuningolni?

Figyelt kérdés

Teljesen gyári állapotú és leszabályozza a sebességet.

Lejtőn is ugyanannyi a maximális sebessége mint sík terepen. Nem szeretnék 100 ezreket rákölteni és nem is akarok 150 km/h-al menni, de érezni, hogy több van benne. 70 talán 75-el is eldöcögne és annyi elég is lenne nekem.



2012. júl. 29. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiltásmentes cdi kell bele és akkor nem szabályoz le. Több erőre pedig sportkipufogó és variátor de akkor már költségesebb a dolog.
2012. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni olyat amit vennem kellene? Dilettáns vagyok a motorokhoz. Mennyit dobna a sebességen?
2012. júl. 29. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit dobna, de engedné kiforogni a motort ameddig bír.

Ilyet találtam: [link]

Ha nagyon körül nézel a neten lehet találsz olcsóbban is.

2012. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget.
2012. júl. 29. 17:46
 5/7 anonim válasza:

az enyém gyári teljesen semmi tuning nincs rajta és 75-77 a vége pedig ne vagyok egy pálcika

a sportkipufogó az jó ötlet meg esetleg egy nagyobb karbi sportlégszűrő ez eddig ez eddig kb 55ezer ft de ha még többet akarnál akkor egy 70es hengerszett is mehet csak akkor 1200 km ig bejáratós

de itt egy link ahol mindent megtalálsz: [link]

2012. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy hoztad ki belőle azt a sebességet? Nekem bőven elég lenne!
2012. aug. 5. 17:20
 7/7 anonim válasza:
hát én így vettem de nem tudom hogy mit csináltak vele de gyári rajta minden és emellett 3,5-4 litert fogyaszt
2012. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!