Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tenni az egerek ellen?

Mit lehet tenni az egerek ellen?

Figyelt kérdés
Az autó motortere állandóan tele van egérrel. Próbáltam az ultrahangos riasztót, nem jött be, mérgezem, csapdázom őket, macska is van még sem segít. Próbáltam a sprayt is de az se nagyon használ talán valamivel kevesebb az egér. Mit lehetne még tenni ellenük? Akinek van ötlete írja le nyugodtan.

#autó #egér #patkény
2012. júl. 28. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egérragasztó.

Olyan helyre kell tenni ahol az egerek fel tudnak mászni, mondjuk kerekek tövébe egy kartonlapra.


Nekünk is a garázs, műhely tele volt velük. Kiló számra zabálták a drágábbnál drágább mérgeket és vígan éltek...

Aztán pár helyre egérragasztós lap és kb 1 hét alatt elfogytak(napi 3-4 ragadt a ragasztóba)

2012. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam, akkor 1 darabig hatott, de utánna már nem mentek bele és az autóban mégis voltak nyomok.
2012. júl. 28. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Kígyót próbáltál már a vegás macska helyett?

Nálam felköltözött egy a padlásra,azóta nincs cincogás éjjelente ...

:o)

2012. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pagan ***** válasza:
a pépes méregtől hullanak nagyon,én raktam a motorháztető alá,a csomagtérbe,meg ahol nem látszott és ewltűntek,a ragasztó jó ötlet,szobában működik akkor a garázsban is hatékony:)
2012. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kígyó az jó lesz. :D Beköltöztetem a motortortérbe.


Köszi a válaszolat!

2012. júl. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!