Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Javításnál melyik akkusarut...

Javításnál melyik akkusarut kell lehúzni?

Figyelt kérdés
Valami Daewoo manualban olvastam, hogy a negatív akkusarut kell leszedni javításnál. Miért pont a testet?
2012. júl. 26. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a pozitívat kell levenni, pont a test miatt. Bikázásnál is elsőnek a pozitívat kell feltenni és azt is kell elsőnek levenni.
2012. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a negatívat ,ugyanis ha a pozitívnak állsz neki villáskulccsal nagy valószínűséggel rövid zárat fogsz csinálni!
2012. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik könyvet megnézheted, még a C-s KRESZ könyv műszaki része is ezzel kezdődik, hogy mindig a pozitívval kezdünk minden esetben.
2012. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kell a negatívval kezdeni, mert amikor azt szereled nem tudsz testzárlatot csinálni, ahogy #2 mondja.
2012. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először a pozitívat, becsomagolod nejlonzacsiba a sarut, utána a negatívat. Nehogymár összevesszetek :-D
2012. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig a pozitívat szedem le, hadd lógjon. Negatívot nem szoktam leszedni, ez így gond?
2012. júl. 27. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ,de neked még lehet belőle gondod!!!! Ha a villáskulcs elfolyik a kezed közül majd rá jössz, hogy melyik pólussal kell kezdeni!
2012. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Milyen villáskulcsról beszélsz? Simán levehető nélküle is :D

[link]

2012. júl. 28. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!