Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó autó?

Szerintetek jó autó?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 25. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajj ezeknél voltunk, mikor egy barátomnak néztünk autót. Az összes autójuk egy törött fos, mind szarrá volt törve, párás lámpa, rossz illesztések meg megrogyott autók. Jó autók ezek amúgy, csak ne kereskedésből vásárolj!
2012. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 pagan ***** válasza:
így van..csakis gondos gazdától szabad autót venni:)
2012. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A km tutira nem valós a rendszámából ítélve (uniós 2002-es).

De én is úgy tudom, hogy ez még jó, az újabbakhoz képest. (nincs túlbonyolítva) Városban kalkulálhatsz 12literrel szerintem. Én személy szerint nem turbósat vennék, ha benzinest keresnék.

2012. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fóccvágen, a gyiken az még törötten is csak jó lehet :)
2012. júl. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan, nagyon jó autó csak persze nem mindegy hogy kitől veszed :)
2012. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó autók bár én inkább a 131 lovas dízelt ajánlom!
2012. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hát a passatok nagyon jó autók bár én az 1.9 TDI-t ajánlanám és dieselt vegyél azok jobbak fogyasztás szempontjábol is meg,hogy a kilométer valós legyen benne bár mostmár nagyon nehéz meg állapítani,hogy pontosan mennyi van benne,mert rendesen vissza húzzák az órát.
2012. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Stewi válasza:
Nagyon jók sztem, de én is inkább a tdi re voksolok, nagyon-nénéméknek is 1.9 tdi van b5 és a párja jár ki németbe vele és ha beáll egy tempóra ami persze nem 150, 3 liter a fogyasztás ami azért nem mindegy ...
2012. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék mikor tápol egy Passat 3 litert. Akkor a Lupo3L már termeli a gázolajat? :)
2012. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Stewi válasza:
Kedves utolsó, hogy megfeleljen számod az előző válaszom akkor írom úgy, h fedélzeti szerint, Megfelel ?!?
2015. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!