Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell figyelni Volkswagen...

Mire kell figyelni Volkswagen Transporter T4-es vásárlásánál?

Figyelt kérdés

Mik a jármű gyenge pontjai, mi az amit érdemes tüzetesebben átvizsgálni? (2.4D, vagy 1.9D?)

Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 23. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 2.4D, még jobban is fogyaszt mint a kisebbik társa. Könnyebben mozgatja a súlyt. Én ilyennel járok heti 1x(nem dolgozni) és elég jól húz. Hibáiról annyira nem tudok, de a hátsó csúszó(vagy hogy is hívják) ajtót vizsgáld át. Mindig ott szállok be. :D + többi alap rozsda. Amivel megyek az is eladó nem tudom, hogy jónak számít-e de 2001-es és 1.6 milla. :D Elég jó karban van pedig németbe jártak vele. :D
2012. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legfőképp arra, hogy a Földet már kb. 2X kerülték meg velük. Ismerősöm pl. 80-100 ezer kilométert megy az övével évente!
2012. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez sajnos igaz, de franciát, és olaszt nem szeretnék, a Hi-Ace nem tetszik (tudom, hogy nagyon jó járművek, de valahogy nem jön be) Transitot pedig nem találtam megfelelőt.

Ráadásul az a Transporter amit néztem 91"-es, szóval párszor megjárta a Hold- Föld távolságot.

Hmmmmm.....

2012. júl. 24. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Trasonporter, Ducato ezekről van jó tapasztalataim, Vitoval mindenki csak cumizik..
2012. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alpár90 válasza:
Szia! Több autókereskedő ismerőssel is beszéltem, akiknek már volt ilyen, azt tanácsolták, hogy 1.9-et semmiképp ne vegyek, mert gyenge a motor. A totalcar népítéletén is olvasni erről a problémáról(bár van akit nem zavar). Nekem 2.5 TDI van és nagyon megy. Tudom nem erre vonatkozik a kérdés, de hátha segít a döntésben. Pár hónapja vettem, 5000 euro volt behozva(én hoztam tehát a kereskedő nem tett rá semmit) 260.000 be volt és Caravelle, hosszú verzió. Úgy gondolom jó vétel volt szóval érdemes várni és kifogni a jó ajánlatokat. Fórumon olvastam hozzászólást olyantól akinek volt több 1.9d 2.54 és 2.5tdi. Az utóbbit dicsérte nagyon a többit nagyon negatívan illette, de azt mondta, ha már választani kell a két fent említett közül akkor inkább 2.4d!
2012. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
TDI-vel óvatos vagyok kicsit...hmmm... mondjuk az vicc, hogy milyen árak vannak egy olyan országban ahol az emberek többsége 80-, és 120.000 forint nettót visz haza (Pl. 1992-es T4-es 2.4 D 1.2 millió!!!!. Mondom neki, hogy 900.000 /mondjuk szerintem az is sok/. Azt mondja ki van zárva.Mondom neki, hogy azt hittem, hogy eladni szeretné, és nem csak árulni. Azt mondta, hogy akkor inkább megtartja.Szerintem itt még Mike Brewer sem tudna alkudni, viszont a 1.2 millás autón Edd China igen csak tudna dolgozni)
2012. aug. 8. 13:56
 7/7 anonim válasza:
Arra, hogy ne ex-postakocsi legyen.
2016. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!