Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom beállítani az...

Hogyan tudom beállítani az előtöltést dízel motoron?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A kerdes oszetett: Eloszor is: Ha adagolo van rajta az egy jo dolog, mert akkor allithato, kiveve ha nem elektonikus uton befolyasolt az adagolo(pl VP44)


Ha kozos csoves vagy PD-rendszeru akkor sehogy.


Ha megfelel a kriteriumnak vagyis allithato, akkor az adagolo hossztengelye koruli elforgattassal allithato az elotoltes, miutan a felfogato csavarokat meglazitottad. A helyes beallitashoz ismerni kell az ajanlott elotoltesi szoget. A celszerszam ami erre van rendszeresitve az egy speci stroboszkop ami ugyan azt csinalja mint benzines tarsa csak nem a gyujtokabelra kell ratenni hanem a meghatarozott nyomocsore. Ha erdekel a pontos menete akkor irj legyszives...nem akarom potyara fejtegetni ha nem erdekel :)

2012. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De érdekel! Ha kifejtenéd nekem bővebben megköszönném.
2012. júl. 23. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Hat innen mar egyszeru a mutatvany, a fotengely vegen a rezgesfolyton, vagy ekszijtarcsan van jel, a blokk oldalan szintugy, a stroboszkopod meg az 1-es hengerre csatlakozik es villog amikor a nyomas felepul a csobe(mert ilyen kor a cso deformalodik es azt erzekeli, ha kezzel megfogod magad is tapasztalhatod). Es addig mocorogtatod az adagolodat mig a kivant erteket nem mutatja. Ez a hivatalos eljaras. A masik amikor Fulre belovik es kesz. Akik ugy csinaljak azt figyelik mikor jar meg lagyan a motor, illetve inditasi probat csinalnak, minnel konnyebben induljon es ne nagyon nyomjon feheres fustot. Akkor sem kovethetnek el nagy hibat max egy kis nyomatekot vesztes meg uzemanyagot...ha ugyes vagy akkor meg azt sem
2012. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi a segítséget!
2012. júl. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!