Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel indítottam a kocsimat...

Reggel indítottam a kocsimat és az egyik henger nem ment. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
El akartam indulni vele, aztán 3-4 méter után lefulladt.Be akartam inditani, de csak pörgött a motor és nem indult el. Eddig csak nagyon ritkán csinált ilyet. 20 perc mulva elindult a motor rendesen, de a egyik hengerfej megint nem ment.
2012. júl. 22. 10:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Rángatás lehet az miatt hogy nedvesség éri a kábelt valahol?
2012. júl. 31. 20:59
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha deformálódott lehet hogy szakadás is van benne, az meg elég ahhoz hogy adott esetben rángasson. Ahogy a nedvesség is, ha letestel valahol.
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A szerelő mérést végzett rajta, de az mondta hogy tökéletesen müködik. De csak akkor amikor nem éri nedvesség?! Bocs hogy túlbonyolítom a dolgokat.
2012. júl. 31. 21:13
 14/22 A kérdező kommentje:
hm?
2012. júl. 31. 21:33
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát, a nedvesség meg az áram nem szereti egymást. :)


A mérés meg sajnos olyan hogy álló helyzetben lehet hogy oké, de menet közben a rezonancia miatt nem. Anno szívtam vele kezdőként én is, ezért mondom a cserét.


De mondhatod a kollégának is hogy próbáljátok ki egy másik garnitúra kábellel, tuti van neki, nekem is van itthon vagy 40db.

2012. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Am ha veszek kábeleket akkor mindegy hogy melyiket hova kötöm?
2012. júl. 31. 21:41
 17/22 anonim ***** válasza:

De nemám!


Sorban vannak a hengerek, ha nem jól kötöd be nem fog működni a történet.Egyesével cseréld ki, az a legtisztább, akkor nem tudod összekeverni. ;)

2012. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, de az uj kábelek közül nincs megadva hogy melyik hova megy?


Tehát ugy értem hogyha veszek gyertyákat a kocsiba ott sincs megadva hogy pl melyik gyertya hova megy. Itt is igy müködik?

2012. júl. 31. 21:51
 19/22 A kérdező kommentje:
Szóval?:)
2012. júl. 31. 22:12
 20/22 anonim ***** válasza:

Így van, tökmindegy melyik kábelt milyen sorrendben rakod, az a lényeg hogy a két vége jó helyen legyen.


Ezért is mondom, lehúzod a régit, felteszed helyére az újat, és így tovább egyesével.

2012. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!