Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bejáratós 50-es honda dio...

Bejáratós 50-es honda dio af35 robogó mennyi idő a bejáratás? Mi a max sebesség amit lehet menni vele bejáratás alatt? 60 a vége a motornak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
1000 kilométer, ne nagyon nyelezd és jó lesz.
2012. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1000 picit sok, de ha tényleg jól akarod bejáratni ajánlott annyit menni. (Csapágyak, szimmeringek cserélődtek?) Amúgy én 400-500 km-t járatnék be, bár láttam olyat is, hogy 200 után padlózta a gépet, ami nekem azért kevés.
2012. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenki 1000 km -tert ír de azt senki sem írja hogy ez felfúrás függő hogy 1500 vagy 2000 km a bejáratás.

Amire figyelj oda hogy lehetőleg mindig változtass a forduton ,ne használd állandóan magas fordulaton,kb 100-200km után elkezdheten néha bepörögtetni magasabb fordulaton de csak néha húzzál bele.

50-60 nál ne menj többet

ha kétütemű a robogó akkor csak fullszintetikus olajat tegyél bele,nekem egyszer azért sült be mert arol 2t-tettem bele mert elfogyott a jó olajom,hát meg is szívtam vele.

2012. júl. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 60 a max szóval nem is tudok 50-60-nál többet menni. Nem az enyém a motor annyit tudok hogy dugattyú lett cserélve meg fel lett fúrva hogy lett e más is cserélve nem tudom. Ha jól tudom többnyire dinamikusabb lesz tőle a motor ugye de lehetséges hogy gyorsabb is lesz? Vagy az inkább nagyobb motoroknál jelentkezik?
2012. júl. 17. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A dugattyú csere és a fúrás, annyit jelent hogy picit "fickósabb " lessz a robogó,ez nem mindig jelenti azt hogy gyorsabb max akkor ha nagyobb köbcentire fúrják fel és nagyobb dugót is tesznek bele.

Azért szokták a hengereket fel fúrni mert egy idő után a dugattyú nagyon megkopik és emiatt nincs kompresszió az égéstérben ,tehát gyengébben tud berobbani benzin benne.

2012. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!