Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW 1.4 16v golf-ba megéri...

VW 1.4 16v golf-ba megéri direkt légszűrőt tenni? Hogyan lehet teljesitményt növelni a motor elektronikájának módositása nélkül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Lehet direkt szűrőre váltani, lehet sportkipuffogót cserélni leömlőtől, de értelme nem sok van egyiknek sem, nyersz velük 10%-ot. 90 Le helyett lesz 99. semmi értelme.

vegyél egy 16V golf gti-t. abban már lesz egy pár paripával több.

2009. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
komplet sportkipufogórendszer ami kb 100e vagy több....direktet én is raktam a kocsimba kevesebbet eszik egy picivel ha nem lövöm neki!viszont ha padlózom kemény szívó hangja van!nekem még egy sportdob van rajta!tehát a seatom ami 1.2-es és alapból 72 lovas amellé az a 2-3 ló elenyészö de a hangja az nagyon kemény!
2009. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hááátö nekünk 1.6 van sporkipufogo meg szűrő tuning gyergya!0.5literrel kevesebbet eszk jobb a hangja picit jobban is megy:)remélem tudtam segiteni 21L
2010. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!