Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden álmom az, hogy egyszer...

Minden álmom az, hogy egyszer egy 850 vagy 1200 ccm Ducatin motorozzak, de még csak most vizsgázok robogóra. Érdemes-e azt mondanom, hogy 21. évesen fogom magam, elmegyek és leteszem az A-s jogsit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok forró fejű, de egész kicsi korom óta ez egy nagy álmom, amit teljesíteni szeretnék. Már 5 éves korom óta odáig vagyok értük. Nagy veszéllyel lenne rám, ha 21. évesen egyből nagy motorra vizsgáznék? Nem azt mondom, hogy 300-al akarok közlekedni, de bármit megadnék érte, hogy vezethessem! 15/F
2012. júl. 14. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jövőre már 24 éves lesz a korhatár nagy A-ra, szóval mondhatod, de valószínűleg nem úgy lesz.
2012. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor viszont érvényes az, hogy lehet szerezni A-s jogsit 2 évvel rá, hogy megszereztem az A1-et nem? Vagy rosszul tudom?:/
2012. júl. 14. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Már az sem úgy van, hanem 1 évnél nem régebbivel lehet.

Itt elég jól naprakészen megvan minden: [link]



Értelmes a rendszer most...

"Friss" 1 évnél nem öregebb jogsival lehet menni tovább, ha 1 évnél idősebb, akkor mindent újra kell csinálni.

2012. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki világosítson már fel engem,mert valószínű velem van a hiba! A kérdésem az alábbi! Mi a varázsa egy Ducatinak pl GSXR,vagy R6 vagy hasonló jellegű Japán vashoz képest! Nem értem egyszerűen! Szebb? Megbízhatóbb? Technikailag kiforrottabb? Szerintem és ezért lehet megköveztek,de nem is szép,nem is megbizható annyira mint egy Japáán gép,és mindemellet k*rva drága is! Valaki világosítson már fel.
2012. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kb ugyanaz, mint egy ferrari 355-ösnek a honda NSX-hez képest, a ferarri 3x annyiba kerül mint az NSX, kb ugyanazt tudja kivéve egyenesben (plusz 100 lóerő). Presztízs, ritkaság, nem olyan kommersz stb. Bár az nsx nem volt pont jó példa, mert azis elég ritka autó, nem egy sima honda, sőt sokan szerintem jobban szeretnének egy olyat vezetni mint egy ferrarit, mert mára az NSX is egy legenda, de azért remélem sikerült érzékeltetnem
2012. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

13:11

Sajnos nincs izlésed , se pénzed egy ilyen Csodagépre ....

Mibe jobb ? Kicsit nézzél már utána , hogy mikből épül fel az uj Ducati !!!

A legnagyobb külömbség abba van hogy nem tudja minden idióta megvenni !

2012. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!