Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kezdőnek megéri venni egy...

Egy kezdőnek megéri venni egy jó állapotú 84-es MZ-t?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első mocim. Nem a sebességért, hanem az érzésért szeretnék motorozni. És szeretem az "veterán" motorokat.


A nagybátyám azt mondta, hogy ő nem venne mz-t mert már nem gyártanak hozzá alkatrészt.


Nem napi használatra lenne!


2012. júl. 8. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyártanak még alkatrészt hozzá csak olyan amilyen minőségben... Eredetit, bontottból érdemes inkább hozzá venni.

Még napi használatra is simán meglehetne venni.


TS? Azt imádom nagyon :-)

2012. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is szerelmes vagyok belé! :)


Szerinted érdemes venni, ha nincs motorszerelő ismerősöm?

2012. júl. 8. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 125-ös Etz-m van. Mindig van valami gond vele, de én ezen kívül szeretem:)
2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, mert nem annyira bonyolult szerkezetek ezek :)Alap dolgokat majd megtanulgatod.

Azért valakivel rakass bele elektronikus gyújtást.

Sokkal megbízhatóbb lesz!


[link]


Nekem ezek az "egyenes kormányosok" jönnek be. Olyan ETS-es :-)

2012. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üzembiztos könnyű szerelni akár napi használatra is megéri. Nem sok minden van benne ami elromolhat. Amúgy utángyártott alkatrészt lehet kapni hozzá szinte bárhol. Az hogy milyen minőségút sikerül beszerezni csak szerencse kérdése. Érdemesebb venni egy másik ugyanolyan blokkot hozzá alkatrésznek potom pénzért lehet már kapni hozzá. Meg egy pár fogyóeszközt amiből jobb ha új van. minimális költség. És 2 éltre van egy üzembiztos motorod. Amúgy az az mz /etz sikerének titka hogy olyan egyszerű mint egy faék. És így kevés dolog romolhat el benne. Amúgy nem ment ki a divatból se, fiatalság nagyon szereti mert nekik old shool retró filinget ad Az öregeknek néznek rá csak úgy hogy ócskavas mert nekik nem múzeális.
2012. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!


Esetleg ha a továbbiakban lenne kérdésem, amikor már meg van a moci (vagy választás előtt) kikérhetem a véleményed privátban?

2012. júl. 10. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!