Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4 ütemű motort ajánlaná...

Milyen 4 ütemű motort ajánlanátok A korl. Kategóriában?

Figyelt kérdés
150-200 ezer forintig
2012. júl. 4. 21:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda lehet? Mert a formája nagyon tetszik.
2012. júl. 4. 23:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Bár jobban megnézve (este van már) lehet hogy az, de a lámpa nem gyári, és az idomok is hiányoznak róla. Mindenesetre gyanús.
2012. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, a lámpát kiszúrtam én is, mert elég érdekesen libegnek a kábelek.
2012. júl. 4. 23:42
 14/17 anonim ***** válasza:

Megnéztem rendesen, Ninja. Viszont rendesen át van építve, valószínűleg borultak vele. A kivitelezés nem túl jó, van pár lifegő kábel ahogy írtad is, meg szerintem az első telók is típusidegenek (mondjuk az nem feltétlenül baj).


Én nem venném meg. Egyébként nekem a 2001-es Hornet (CBF600) ugrott be róla. Mondjuk azt is láttam mostanában Ak-ra papírozva.

2012. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Link kimaradt.


[link]


Róla van szó.

2012. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg hasonlít. Inkább várok valami faszántosabbat, hátha sikerül kifognom valami jót. Amúgy a Suzuki GN250-ről mi a véleményed?
2012. júl. 4. 23:51
 17/17 anonim ***** válasza:

Passzolom. Az a helyzet hogy kéne hozzá még 150-200, akkor már lehetne ötletelni. Egyrészt.

Másrészt még akkoris csak 15év körüli gépek jönnének szóba, ilyen kornál meg állapotot veszünk.


300-400között már van normális ZXR-ZXF-FZX 250, Suzukik, ott van a Honda NSR, pár példa, én ezeket nézegettem ebben az árkategóriában anno mikor speedmotorban gondolkoztam.


Amúgyis ki kell próbálni, mert én a 188 centimmel mindegyiken úgy néztem ki mint majom a köszörükövön, (a 600-as Gixxeren is) ezért is maradtam az enduróknál.


HAHU-n elég sok midnen van, nyomd be a részletes keresőt és nézelődj, ha konkrét elképzelésed van arról tudok véleményt mondani.

2012. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!