Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót hogyan kell polírozni?...

Autót hogyan kell polírozni? (Kék metál)

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni melyek azok az anyagok illetve eszközök(ha tudsz árat az is jöhet) amelyekkel kicsit újabbá varázsolhatom az autóm.

A Turtle termékeket használom ,de nem vagyok megelégedve velük.


Köszönöm a figyelmed!



2012. júl. 4. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Kell polírozógép, polírkorong, polírpaszta.

De folyamatosan vízesítenni kell

2012. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

mert csúnyán meg égetheted a fényezést!

Nem értesz hozzá, szerintem ne kezdj bele.

Vidd el egy profihoz.

2012. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Tudom hogy felsérthetem(megég) a fényezést,de szakemberre nincs pénzem és szeretném elsajátítani a technikát van roncs alkatrészem azon akarom elsönek.


Kisebb fordulatú géppel akarom kipróbálni csak az anyagok kellenének milyet mennyiért és hogyan?

2012. júl. 4. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van polírozó gép akkor a következőket tudom mondani.

A legjobbak a 3M-es polírok. Ezzel kellene próbálkozni, ezt olyan helyen lehet beszerezni, ahol árulnak autófestékeket. Vannak helyek ahol adnak kimérve, mert egy doboz elég drága ezekből.

A polírkorongra kensz egy kicsit a polírozó anyagból, kicsit rádörzsölöd a polírozandó felületre, majd alacsony fokozaton megkezded a polírozást. Ez az egyest jelenti. Ha végig értél, akkor folyamatosan emeled a fordulatot, max 4-esig, utána egy tiszta ruhával áttörlöd a felületet. Egyszerre csak egy elemen dolgozz, nehogy az egész autót át kend, mert nem fogod tudni utána géppel se kiszedni. Bár ez azért gép függő.

Egy gép, olyan 15 16 17 ezer Ft-ról indul, a cucc az 6000-8000/doboz/liter, tehát egy deci 600-800... Jó gyakorlást, sok sikert!

2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat nagyon hasznos volt !
2012. júl. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!