Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejtőn/emelkedőn orral felfelé...

Lejtőn/emelkedőn orral felfelé vagy lefelé jobb parkolni?

Figyelt kérdés
Mostanában többször kell megállnom majd egy olyan kapufeljárón, ami lejtőn van, méghozzá napi pár órára vagy akár 1-2 napra is akár. Ilyenkor szemből érdemes ráállni, vagy rátolatni jobb? Van egy sejtésem, hogy az autónak azért ez nem tesz túl jót, de más lehetőségem nem nagyon lesz.

2012. jún. 27. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Háttal jobb.
2012. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző H.Sz vagyok , feltolatni jobb, az eleje lefele legyen.
2012. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tökmindegy
2012. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, semmi külömbség nincs, és az autónak is kb tökmindegy, hogy orral felfelé vagy lefelé áll.


hagyd sebességben, húzd be a kéziféket is és úgy tekerd a kormányt, hogy ha esetleg elkezdene legurulni, akkor nekimenjen a kocsi valami padkának. még mindig jobb egy felütitt felnit vagy egy lökhárítót cserélni, mintha begurul a forgalmas utcára és telibeveri egy teherautó vagy átgurul valakin...

2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kocsinak mindegy szerintem, de én úgy állnék, hogy az orra kifelé nézzen, tehát betolatnék. Így kiálláskor jobban tudsz figyelni a forgalomra és a gyalogosokra, míg ha meredeken felfelé kell tolatnod, nem igazán fogsz az égen és a fákon kívül mást látni:)
2012. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A forgalomba visszahelyezkedés már mindegy, egy kicsi utcába nyílik a feljáró, ahol meg kéne állnom, tehát nem az utcán van.
2012. jún. 27. 23:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!