Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Derbi GPR...

Mi a véleményetek a Derbi GPR 50 -ről?

Figyelt kérdés

Derbi GPR 50

Véleményeket, javaslatokat kérhetnék?

Első motorom, 14 éves vagyok!



2012. jún. 22. 13:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát lássuk csak. Minarelli AM blokk, ami a mai 50ccm-es "sportmotorokban" is van. ( RS50, Yamaha TZR50 stb.) Egy elég jó kis blokk, bár foglalkozni kell vele, és megköveteli a minőségi olajat. Eredetileg spanyol márka, de a Piaggio csoporthoz tartozik, a Piaggio meg az Aprilihához. Tehát ha azt vesszük olasz motor. Az olasz gépek elektronikája nem a csúcsok csúcsa, és ha elromlik elég drága, mert bontottat nem érdemes venni. Eléggé pörgős kis blokkok, és hogy menjen pörgetni is kell. Az alkatrész ellátottság nagyon-nagyon jó, de mivel olasz nem a legolcsóbb!
2012. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válasz 2. fele hülyeség. 16 éves Derbi-m van igaz hogy robogó, de Derbi, digitális műszerfal, tehát azért több az elektronika, de semmi baja nem volt. Pöccre indul az önindítóval is. Derbit bátran merem ajánlani, nagyon jó motorok, ha nem a legjobbak. Énis egy GPR50-re vagy egy Senda-ra vágyom :)
2012. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok!


Nem mondtam,hogy minden olasz motornak az elektronikája rossz, de legtöbben erre panaszkodnak, és több ismerősöm is ezen az állásponton vannak, de megrögzött olasz motor fanok!

2012. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!