Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbkormányos autó átépítéséhe...

Jobbkormányos autó átépítéséhez és magyarországi forgalomba helyezéséhez mik szükségesek?

Figyelt kérdés
Hogyan kell elindítani a dolgot? Milyen költségekkel kell számolni az alkatrészek és autószerelő díján kívül? (Reg. adó, átírási költség megvan, hogy mennyi, de pl. a műszaki vizsgadíj a szokásos? Vagy egyéb illeték van esetleg?) Átépítve indul ez egész folyamat vagy még az átalakítás előtt? Ne írjátok, hogy nem éri meg...tudom.
2012. jún. 22. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg
2012. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vételár szorozva 1,5-1,75-el. Nem éri meg.


Egyébként építtesd át, utána helyeztesd forgalomba, a költségekről meg akkor lehet konkrétabbat mondani ha megmondod milyen gép.

2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma jön megnézni egy fickó, aki valami tervet készít az átépítéshez (vagy engedélyeztetéshez?). Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy ezt így kell-e kezdeni? Miért nem találom sehol, hogy mi a hivatalos út? Tényleg ez az első lépés?

(Tudom, hogy sokba kerül nem éri meg, de már benne vagyunk... Nem így akartuk, alkatrésznek kellett volna az angol autó, csak közben történt egy baleset.)

2012. jún. 23. 07:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én javasolnék egy donort mellé! Akármilyen KÜLFÖLDI papírost, mindegy hogy motorhibás, vagy törött, de sokkal egyszerűbb átépíteni, a maradék cuccokat pedig kilehet árulni. A szerelés sok munka. Én átépíteném, és simán azt a folyamatot nyomnám végig mint egy "balkormányos" országból behozott autóval. Így vettem és kész címszóval.
2012. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!