Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb autósiskola...

Melyik a legjobb autósiskola Debrecenben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra is! Előre is köszi
2012. jún. 21. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Automobil

[link]


mindenből elsőre átmentem, hibátlanul, az oktatók nagyon rendesek (vezetést Krammer Lajosnál csináltam), nem csesznek át, az 50 perces óra inkább 51 perc mint 49

2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ritus22 válasza:

Szia! Neked biztos nem aktuális már a dolog,azoknak szeretnék segíteni akik a jogsi szerzés előtt állnak.

Én az Orbán autósiskolánál szereztem Debrecenben,TURI ISTVÁN oktatónál. Mindenknek csak ajánlani tudom!!! Rendes,nem a pénzra hajt,jópofa,segítőkész. Tegnap tettem sikeres forgalmi vizsgát és nagyon fog hiányozni! Nagyon megszerettem vezetni,hála neki! Ráadásul maga az iskola sem drága (jelenleg 0 Ft kresz 75.000 Ft vezetés +vizsgadíjak). Sok sikert MINDENKINEK!

2012. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia én is az Orbán autósiskolát tudom ajánlani figyelmedbe. Az elsősegély, az elmélet és végül de nem utolsó sorban a gyakorlat a legjobb náluk. Gyakorlati oktatóm Szathmári László volt szívből tudom ajánlani mindenkinek. Nagyon őszinte és becsületes. Ha hozzá mész említs meg kérlek :) Tóth Anita Sok sikert :)
2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én csakis a gőzerő autósiskolát tudom a figyelmetekbe ajánlani
2012. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Úgy döntöttem írok ide, ugyanis én az itteni vélemény alapján választottam végül Turi Istvánt az Orbán Autóiskolánál és csalódnom kellett.

Türelmetlen, lekezelő és teljesen kiábrándít. Úgy gondolom egy jó oktatónak képesnek kell lennie arra, hogy levegye a válladról a stresszt, ezzel együtt pedig megtanítson felelősségteljesen és koncentráltan vezetni. Ehelyett ő inkább még rárak a válladra egy lapáttal és rajtad vezeti le a saját feszültségét is minden egyes alkalommal. Nem ordibál, inkább csak masszív ideggel beszél veled és veszi el minden új alkalomra összekapargatott kedvedet a vezetéstől. És nem csak veled beszél ilyen stílusban, folyamatosan hallgatnom kellett ahogy a feleségével is ilyen hangnemben beszél a telefonon keresztül.

Ráadásul még el se követtem semmilyen nagy bakit (kivéve talán mikor hirtelen úgy döntött, hogy váratlanul jól rálép még a gázra ő is és nem tudtam megfelelően lekezelni a meglepetését) és igyekeztem tolerálni a stílusát követve minden szavát, de egyszerűen a 14. óra után megköszöntem inkább. Éreztem, hogy a megfelelő közös harmónia hiányában vele nem leszek sikeres.

Persze lehet van akivel egy tündérbogár, én nem tudom elképzelni, de inkább leírtam mielőtt valaki az itteni vélemény alapján elsieti a választást, mint ahogy én tettem.

F/19

2015. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsombii3 válasza:
Teljesen egyetertek az utolso valaszaval, en is az Orbannal tanultam, Karap Sandor oktatoval. A helyzet ugyanaz volt mint az elottem szolonal, allando ordibalas, csapkodas.Egyre tobb stresszt rakott ram meg vizsga napjan is, termeszetesen nem sikerult a vizsga se, hiszen az alaphol stresszes allapotomat meg csak sokkal jobban azza tette. A vizsgat egyertelmuen mashol fogom letenni. Nem ajanlom az Orbant.
2017. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az elsősegély, az elmélet és végül de nem utolsó sorban a gyakorlat a legjobb náluk"


Már ne haragudj, de a többinél is próbáltad?

Mert összehasonlítani csak úgy lehet.

2017. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csak az orban autosiskolához ne menjen senki, a bőrt is lehuzzak rolad, vizsganal kb biztos bukas az 5ig is simán elmennek, aztan ujabb penz, igen akkor is ha mindent tudsz. Várakozási idő min egy honap, kb egy év alatt (se) meg lesz a jogsid az ár a csillagos ég, de patent jol elhitetik veled, h te vagy a hülye. Nem küldenem oda a gyerekem, talán az ellenségem :D
2018. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem erre annyi válasz van ahány típusú ember. Mindenkinek más és más fontos egy autósiskolánál.


Én a Vida autósiskolában tanultam Hajdúszoboszlón, de tudtommal Debrecenben is tartanak oktatást.


Nekem a legfontosabb nem az volt, hogy egyből átmehessek vizsgákon(ennek ellenére minden vizsga egyből meglett), hanem, hogy valós tudást kapjak, amit utána bármikor használhatok.

Sok kutakodás után azt láttam, hogy ebben a Vida atósiskola a legjobb. És valóban mindenre jól megtanítottak és azóta is bátran baleset mentesen közlekedek.

2019. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!