Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy felmelegszik...

Miért van az hogy felmelegszik a simson, és le fullad, nyél gázon is csak rángat, majd egyszer csak le fullad, utána tolásra indul, fel kapcsolok 2 ig, már majnem jön a 3 de megint kezdödik elöröl. Le fullad, dadog, nem pörög?

Figyelt kérdés
amit tudni kell, egy s51 tirisztoros gyujtás, az egész blokk fel lett ujitva, a gyujtással együtt, 50ccm es hengerrel, semmi gondja nem volt felujitás után tökéletesen müködött, egy horgászat után jöttem haza, és elkezte ezt csinálni, azota 1-2 km után már nem megy a motor

2012. jún. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki kipufogó nélkül.

cserélj gyertyát

pucolj karbit

használj stil olajat

Lehet hogy a karbiban nem jó a tűszelep vagy valami,nézd meg hogy nem e lyuka s az úszód.

Sok sikert hozzá!

2012. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gyertya csere megvolt, karbi az egy 16n3as, fel van ujitva és tiszta, ha a trafó rossz jól tudom akkor else indul, az vagy jó vagy nem, elvileg a kettő közti állapot nincs, de viszont a gyujtó tekercsről már jobban eltudom képzelni hogy ha felmelegszik akkor nem akar jó lenni, de lehet rosszul tudom, amugy az is 2hete lett cserélve, elképzelésem nincs mi ez... :/
2012. jún. 21. 13:28
 3/6 morpheus86 válasza:
valószínű hogy rossz hőértékű gyertyákat használsz
2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 különbözö gyertya mind uj, és semmi nagyon halvány a szikra van mikor nincs is, tirisztor is uj, trafó is
2012. jún. 23. 07:46
 5/6 morpheus86 válasza:
gyújtás rendesen be van állítva? gyújtás kábel és a pipa jó?
2012. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meg oldodott a probléma! A jeladó dobta el a kanalat, csak még jó hogy arra nem gondoltam mert ha összeségében nézem egy hetet nem ment a motor, tehát ennyit az utángyártott szarokról, köszönöm azért a sok válaszokat! Ja és mi a tanulság? Akármien alkatrészt veszünk a motorba, sose az olcsóbbat vegyük meg, mert azok szarok is! Élö pl, jeladó 4 ezer akárhányszáz Ft= kuka, vagy nehéz kutyát dobálni jó... lendkerék ék? 40Ft egyet sose vegyél! legalább vagy 10 db! vagy bele esztergálsz furó szár végéböl, vidia, az életbe nem megy tönkre... amugy meg jó motor a simson!
2012. jún. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!