Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most elkezdeném a jogsit,...

Ha most elkezdeném a jogsit, mikorra lenne meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel nyár van ....agusztus vége .
2012. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teherbe esek tőled öcsém.. Hány éves vagy? Milyen jogsi? Mennyire sürgős? Mennyi pénzed van?
2012. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-4 hónap, alaphangon. Persze ha van soksok málna, akkor ez az idő jelentősen lecsökkenhet.
2012. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

B kategóriás jogsit május 2-án kezdtem.

A kresz lement 1,5 hét alatt, viszont kresz-vizsgára időpontot múlt hét péntekre kaptam, tehát több mint egy hónapra... Addig ugye nem mehetsz vezetni se. Most kezdem a vezetést, de persze így nyáron nagyon sokan csinálják, és kevés az oktató, max heti kétszer tudok menni, egy alkalom 2 óra és ugye 30 órát kell levezetni, tehát alsó hangon 7 hét. Ezután kapsz vizsgaidőpontot, de az megint kb. egy hónap. Tehát én a május elejei kezdéssel jó esetben szeptember közepén fogok vizsgázni. (Utána míg megjön a jogsi, az max 30 nap, tehát lehet h csak október közepén lesz a kezemben...)

24N

2012. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!