Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson önindító?

Simson önindító?

Figyelt kérdés
Úgy tudom lehet kapni németből Szimókhoz önindítót, vagyis a Simson robogón volt ilyen, és rá barkácsolható rendes szimókra. Szóval honnan, mennyiért lehet beszerezni ilyesmit? (Ha lehet...)
2012. jún. 17. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs hogy nem válaszolok a kérdésre. De ezzel kapcsolatban annyit tudok hogy hogy a gyújtásnál lendkerékre rá lehet fogatni egy fogaskereket, aztán van kell egy ehhez megfelelő kialakítású gyújtásdekli, ebbe bele van építve sz indítómotor is. Viszont a gyári kipufogó úgy tudom nem fér el az indítómotor miatt, ezért azt is módosítani kell.


Remélem hasznos infót adtam hogy pontosan mit is kell keresned.

És sikeres keresést! :)

2012. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is segítség, köszi. (A Simson robogó alatt a rollert értettem, csak véletlen írtam azt.)
2012. jún. 18. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
robogó=roller (talán), de a Simson maga is képes elnyúzni a mágnes éket, ha rajta lesz a starter(önindító) akkor előbb-utóbb elnyúzza. meg itt van az aksi kérdése is...
2012. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha acsavar megfelelően meg van szorítva és a lemezzel le van rögzítve akkor nem csavarodik el és az éket sem bántja.
2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval, a lendkerék kúposan fekszik fel a főtengelyre, ha rendesen rá van szorítvan ,etán melegítéssel rakta fel a mókus, akkor jól meghúzott csavarnál biztos hogy nem fordul el.
2012. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!