Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 felújítás, szakember?

Simson S51 felújítás, szakember?

Figyelt kérdés

Kedves Motorosok !

Veletlenül nem tudtok egy profi szakit a főváros közelében aki (lehetőleg olcsón) felújítja a Simson motorblokkomat? Magam szívesen csinálnám de nem értek hozzá, és felek, kárt teszek a szerkezetben!


Tábori mester nem a régi, legutóbb a főtengely szimeringet felejtette ki....



2012. jún. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tábori egy kókler! Kilopta a 12 v os fesszabályzómat,és átalakította 6 voltosra,holott senki sem kérte rá...


keresőbe írd be: Kukucska,simson

Az öreg nagyon vágja a témát,merem ajánlani!

2012. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már régóta keresek egy igazán becsületes szakit. Mindenki Táborit ajánlotta de miután hazahozam a motort nem volt alapjárat, alig ment és folyt belőle az olaj.......Éh hoppá, garanciális javításért is fizetni kellett!
2012. jún. 18. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A simson blokk olyan egyszerű, mint egy faék. Ha van hozzá egy kis érzéked, nyugodttan hozzáfoghatsz, én is magam csináltam. Te döntésed, csak gondoltam megjegyzem :)
2012. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!