Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ez a jelenség?

Normális ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Van egy új Ford Focusom. Gyakrlatilag 200 m megtétele után már középen van a hőfokmérő (tehát üzemi hőmérsékleten) de onnan nem is megy tovább, tehát nem forralja a hűtővizet. Létezik hogy tényleg ilyen hamar bemelegszik a motor? (Voltam szervizben, ott azt mondták, hogy csak tájékoztató adat, nem hiteles a műszer blabla...)
2009. júl. 5. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, szép is lenne, ha az forrna neked :-))))

Jézus .... addig örülj, amig középen van !!! És modern autók valóban nagyion hamar elérik az üzemi hőméréskletet, szóval sztem jól van az úgy.

2009. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A középállás kb. hány foknak felel meg? Az a lényeg, hogy a mutató a zöld mezőben legyen, mert az sem jó ám, ha nem éri el teljesen az üzemi hőfokot!
2009. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamivel 90 fok alatt mutat. De én azt furcsállom, hogy már 200 m megtétele után eléri ezt a hőfokot...
2009. júl. 5. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele,hogy kinn 30 fok körül van.ha napon áll az autó felmegy a blokkban a víz kb 40 fokra is.3 liter vizet a motor ilyen melegben pillanatok alatt megmelegít.Mert jól zár a termosztát.A tied tökéletesen működik.Egy autószerelő.
2009. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!