Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell ezt össze szerelni?

Hogy kell ezt össze szerelni?

Figyelt kérdés

Össze tört benne az üveg és azt cseréltem ki de nem tudom össze szerelni. Ez az első motorom. Azok a ledek a foncsorba nem tudom miért vannak benne, én már így vettem.

[link]



2012. jún. 15. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Vélhetőleg azért,hogy világítsanak:)


Ilyen is létezik,hogy külön üveg?:O

Ragaszd bele rendesen,különben állni fog a víz a lámpában.

A három kis rugó a gyümölcsöt tartja a foglalatban szerintem.

2012. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra rájöttem, hogy világitaniuk kellene csak nem tudták megcsinálni. ÉS azt is tudom, hogy annak a 3 rugónak kellene tartania csak azt nem tudom, hogy sehogy sem tudom megcsinálni. Mindig szét esik. :S
2012. jún. 15. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag egyszerű a dolog. Viszont az üvegre kéne egy gumigyűrű ami a foncsorhoz rögzíti.

Ha nincs akkor próbáld meg sziloplasztal vagy esetleg szigetelőszalaggal hozzárögzíteni.

Ha a foncsor és az üveg egyben van akkor az egészet tedd bele a keretbe és a 3 fém vackot pattintsd be belülről a keret pereme alá úgy hogy nekifeszüljenek a foncsor hátoldalának.

Így szépen a helyén tartják az egészet. A kis rúgó szerintem az izzófoglalatot tartja.


A ledek pedig gondolom helyzetjelzőnek vannak betéve. Legalábbis annak szoktak ilyesmit(bár ez elég randa megoldás)

Ha aszt akarod hogy működjenek akkor először is nézd meg hogy jók-e még, ha igen akkor pedig nézd meg hogy hogy vannak bekötve, ha sorba akkor add össze a feszültségüket, aztán annyi szufla kell nekik. Ha a motorod többet csinál akkor meg mondjuk kell egy ellenállás. Aztán ha ez megvan akkor meg a helyzetjelző helyére bekötni azt jóvan.

2012. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A nap kérdése hol van a lámpa többi része azaz a hátulja?

Mert azok a kis feszítők oda akadnak bele. Anélkül nem tudod összerakni. A led az valami sufnituning benne tuti nem gyári.

2012. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ráteszed a foncsoros részre a búrát, arra meg ráteszed a fémkarikát. Összefogod és megfordítod. a fémkarika gáuljában lenni kell pár maratnak vagy valami akasztó helynek ahova az a 3 kis feszítő bemegy.

A lámpakeret alján van az a kis téglalap lukkal oda megy a rugó. És az jó támpont hogy beállícsd a lámpabúrát hogy egyesen álljon benne a minta ha összerakod.

Mikor ez így kész betolod a helyére az egészet és rögzíted. ott is lesz majd helye. meg a rugót oda kell beakasztani. kb ennyi... én most ezt csak így féláloman írtam....

2012. jún. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos a ledeket nem akarom, hogy működjenek, mert semmi értelme. Plusz a Simsonom csak 6V... Szóval a lámpa többi része a motoron van, mert csak ezt szereltem le ugyanis csak az üveget cseréltem.Igen azt tudom, hogy a rugó a izzó foglalatot tartja. Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. jún. 16. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerülne akkor csinálok képet ilyen szerkezetű lámpáról. Én mocimon lévőnek is ilyen a felépítése, nekem már nem sokból tart leszedni meg visszarakni :)
2012. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!