Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek tankoláskor ugyan...

Mazsi87 kérdése:

Szerintetek tankoláskor ugyan annyit és pontosan mér az óra akkor is ha csak csurgatva van mint ha teljesen húzzuk a pisztolyt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. így nem tudsz praktikázni sajnos.
2012. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, de miért mérne másként csurgatva?
2012. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napkiraly ***** válasza:

állítólag nem. Nem tudom igaz-e, de az biztos, egy bizonyos kúton, ahol tankolni szoktam a 3-as kútfej 10 éve már a töltés megkezdésekor "bekattan", mintha tele lenne a tankom (4 autómmal csinálta eddig). Csak néha tankolok a 3-as kútfejnél, amikor csak az szabad. Számtalanszor jeleztem nekik, mindig rácsodálkoztak és mondták, hogy majd megnézik. Persze semmi nem történt.

Mióta drága a benzin valamiért az 1-es fej is csinálja már. Azóta a 2-esnél vagy a 4-esnél tankolok, hiába jobbos a kocsim.

2012. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!