Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Mercedes-B...

Mi a véleményetek a Mercedes-Benz S600-asról? A W140-es típusra gondolok!

Figyelt kérdés
Kedvenc autóm,és érdeklődni szeretnék,hogy akinek van,mennyire van vele megelégedve.

2012. jún. 9. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szépnek szép..


De kiszámoltam hogy nemkell XD

2012. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Jaj, ki vesz már ilyen gagyi autót. Én múltkor cseréltem le a Ferrarimat egy Bentleyre, de lehet hogy veszek egy szolidabb autót is, mondjuk egy Jaguart.
2012. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

19:04: Jaguart én már elvből nem veszek, amióta eladták az indiaiaknak. Valami Papa nevű gyárnak. Ja nem, megvan: Tata.

Már a gyarmatoknak is mindent megengednek, így züllik le a világ.

Na mindegy, nem bosszankodok tovább, inkább kihajózok a yachtomon. Ez legalább egyedi gyártású darab.

2012. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan, ezek a formák jobban bejönnek, mint az új kocsiknak.

pl az új W211-nek az eleje nekem nem tetszik.

A fényszórója olyan mint a koreai, vagy kínai kocsiknak.

Nekem a SSANGYONG KYRON jut eszembe róla.

2012. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 T5- ***** válasza:
94%

Bírom, hogy sokan meglátják, hogy S Klasse meg 7er vagy A8 és azonnal egy elérhetetlen luxusautóra asszociálnak.

Pedig a szóban forgó autó egy 1 millió +- 200 ezer forintos autó. És természetesen full extra. 7-es BMW-t már 5-600 ezerért veszel. Magyar papirosat is.

"Me' nekem nincs pénzem autóra, csak új hiteles kis szutyokra, amit mire kifizetek 4-5-6 millát hagyok ott a bankank, és amúgy is egy ilyen autónak borzalmas fenntartási költségei vannak, és nem győzném tankolni (14-17l/100km)" Hahaha, számolni tud az ilyen?

Meg ironizál itt a gyerek, hogy vesz egy Jauguárt, és nem tudja, hogy szinte bárkinek lehetne. Mert Jaguár már van 300-ért de S-Type is van már 7-8 kilóért. 2000 utáni autó. Amúgy is ki az a hülye aki angol autót vesz.

Azt' ilyenek írnak tanácsot... szevasz.


Hogy mi a véleményem a W140-esről. Hogy egy kényelmes utazóautó, és elég jól megy. Kicsivel több mint 2 tonna és ez a 6 literes V12-es majdnem 400 ló... és 570 Nm. Volt már szerencsém ilyen autóhoz igaz, az "csak" 5literes volt.

Ugyanakkor nem kéne, nem is volt és szerintem nem is fogok ilyet venni. Ha S Mercit vennék W126-ost vennék. Vagy E osztályt. Nem vonz. Bután nagy, ahhoz amire én használnám, én szeretek ökörködni egy autóval. Ezzel meg nem nagyon lehet.


Egy jó tanács, neked aki feltetted ezt a kérdést. Autós témában itt ne várj értelmes választ, arra vannak más fórumok, ahol olyanoktól kapsz választ, akik látnak autót közelről, akár nap mint nap. Mert itt is van olyan, szó szerint 3-4 nem több, de nem sokan másználnak itt 140-es Mercivel.

2012. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

ajánlok neked egy oldalt, itt vannak vélemények dögivel szinte minden kocsiról, ja és a tulajok írják a véleményt

nem 12 éves hülye gyerekek, már elnézést.


csak keresd ki.. :)


[link]

2012. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: Teljesen egyetrétek, a sok tipikus elmebeteg újsuzukis b.rom (már bocsánat a kifejezésért), meg örül hogy a szarába csak 5 litert kell tankolni 100kmenként, meg huhh egy használt mercit iszonyatosan drága fenntartani, de az már nem jut el az agyáig hogy közben a szara 3 év alatt 2 millát veszt az értékéből, és abban a 3 évben egy fos tupcautóval járt. Dehát valamiből a bankoknak is meg kell élni...
2012. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocs a késésért,és köszönöm szépen a válaszokat! :)

2012. jún. 30. 16:53
 9/9 A kérdező kommentje:

06-10 12:39-es!


Igen,én is halottam,hogy a W126-os jobb sorozat volt,és sokan azt tartják az utolsó igazi Mercedes-nek.


Egyébként gondolkoztam autós fórumon,csak,itt egyszerűbb volt,bevallom.


Másik: Én is csak akkor vennék,hogy lenne egy vagon pénzem. Túl sokat fogyaszt,nagy a teljesítmény adó,stb...

De,azért jó nézegetni! :D


Megint más: Tudom,ízlések,és pofonok,de nekem személy szerint az új Mercedes-ek nem jönnek be. Túl lekerekítettek. Én inkább a "kockás" formát részesítem előnyben.

2012. jún. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!